Prawie siedem tysięcy dzieci przyszło na wrocławski stadion, by kibicować piłkarzom. Mali kibice przyjechali na mecz nie tylko z Wrocławia - chęć udziału zgłosiły bowiem także szkoły z Kątów Wrocławskich, Strzegomia, Trzebnicy, Milicza, Bierutowa, Oławy czy Sycowa. A ponieważ zainteresowanie akcją było duże, pomysłodawcy (Śląsk Wrocław) musieli przygotować miejsca w dodatkowym sektorze. Zobaczcie, jak kibicowały dzieci.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość) (oliwonka)

A może Pan Prezydent rozdał by dzieciom bilety do teatru, tam mało prawdopodobne jest , żeby spotkała Pani towarzystwo pod wpływem alkoholu i używające wulgaryzmów. Proponuję też zajęcia na basenie które tak lubi Pan Wiceprezydent ze swoją rodziną.

oliwonka (gość)

Pomysł bardzo fajny.Jednak organizacja pozostawia wiele do życzenia. Stałam z dziećmi przy wejściu obok kibiców pod wpływem alkoholu, którzy używali potoku niecenzuralnych słów. W sektorze okazało się, że nasze miejsca są zajęte... Pozostało nam z setką dzieci szukać wolnych miejsc.

Wrocławianin303 (gość)

Dzięki Młodym Kibicom sektor D dzisiaj rządził!!!
Mecz z najlepszą atmosferą.
Niech sektory A i C biorą przykład!!!

RALF_RALF (gość)

rosną młodzi fanatycy :) jeszcze dzieciakom tchu brakowało :p
super doping był na tym meczu, mega pozytywnie!
na tle młyna i młodych, środek wypadł słabo- moim zdaniem.