Pokazy freestyle motocross odbędą się w niedzielę przed Halą Ludową

Pokazy freestyle motocross odbędą się w niedzielę przed Halą Ludową (© Szymon Starnawski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższy weekend, 12 i 13 marca, sporo będzie się działo w Hali Ludowej oraz na placu pod Iglicą. W tych dniach zaplanowano Targi Motocyklowe, zlot food trucków oraz giełdę staroci.

Warto wybrać się w weekend do Hali Ludowej. Odbywać się tam będą VI Targi Motocyklowe "Wrocław Motorcycle Show", na których pojawi się kilkadziesiąt wystawców i setki motocykli. Dodatkowymi atrakcjami będą spotkania z gośćmi targów, pokazy mody motocyklowej, liczne konkursy dla publiczności, zawody motocykli custom, strefa podróżnicza oraz oldtimery!

Główną atrakcją targów będą pokazy freestyle motocross w wykonaniu ekipy Freestyle Family, zaplanowane na niedzielę. Freestyle motocross polega na skokach motocyklem crossowym i jednoczesnym wykonywaniu trików na dystansie ponad 20 metrów i wysokości trzeciego piętra - to bardzo widowiskowa dyscyplina. Będą również pokazy jazdy precyzyjnej (sobota) oraz Drift Trike (sobota i niedziela). Wszystkie odbywać się będą na terenach zewnetrznych hali.

Gośćmi specjalnymi targów, z którymi zaplanowano spotkania, będą: Anna Jackowska, Krzysiek WRÓBEL Wróblewski, Michał Latoch, Ula Łukianiuk i Paweł Szkopek. Podczas każdego dnia targów odbywać się będzie omówienie zadań egzaminacyjnych kat. A i pokazy ratownictwa medycznego.

ZOBACZ PROGRAM TARGÓW MOTOCYKLOWYCH

Równoczesnie na placu pod Iglicą przy Hali Ludowej odbywać się będzie zlot food trucków Mood4Food. W sobotę najemy się od godziny 11 do 19, zaś w niedzielę od 11 do 18. Na pierwszym tegorocznym zlocie spróbujemy pysznych zup, pizzy, pierogów, burgerów, potraw z grilla, zapiekanek, soków, koktajli, deserów oraz specjalności kuchni meksykańskiej i słowackiej. Dla głodnych oczywiście wstęp wolny.

Kolejną atrakcją weekendu w tym miejscu będzie giełda staroci. Odbędzie się ona również na placu pod Iglicą. Zakupy zrobimy tu zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Będąc w tej okolicy warto zaglądnąć do hali IASE przy ul. Wystawowej 1, gdzie 12 i 13 marca odbędą się Targi Żywności Ekologicznej i Zdrowego Stylu Życia. Bilety kosztują 5 zł.

NA KOLEJNEJ STRONIE ZNAJDZIESZ CENNIK BILETÓW NA TARGI MOTOCYKLOWE I LISTĘ FOOD TRUCKÓW, JAKIE POJAWIĄ SIĘ POD IGLICĄ
Zobacz: Inspirowane grupą Behemoth, wytatuowane... Niezwykłe motocykle na Motor Show w Warszawie

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!