(© Fot. Łukasz Kaczanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mistrzostwa Europy w Snookerze od 7 do 20 lutego zostaną rozegrane we Wrocławiu. Podczas turnieju zawalczy niemal trzystu zawodników z całej Europy, a ich rywalizacji przyglądać się będzie czterdziestu sędziów.

Od 7 do 20 lutego 2016 we Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Europy w Snookerze 2016. Około trzystu zawodników z całej Europy będzie rywalizowało w trzech kategoriach: UNDER 18, UNDER 21 oraz kategorii otwartej MEN.

W kategorii Under 18 wystartuje 72 zawodników, w Under 21 zobaczymy 83 osoby, zaś w kategorii MEN walczyć będzie 145 zawodników.

Uroczysta ceremonia otwarcia Mistrzostw odbędzie się 7 lutego o godz. 18:00. Od poniedziałku 8 lutego rozpoczną się mecze grupowe w kategorii UNDER 18 oraz UNDER 21. 12 lutego odbęda się półfinały i finał w kategorii Under 18, zaś 13 lutego w kategorii Under 21. Również 13 lutego, o godz. 18:00, rozpocznie się ceremonia otwarcia kategorii otwartej MEN. Finał tych rozgrywek i ceremonia zamknięcia ME jest zaplanowana na 20 lutego.

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w Hotelu Haston City Wrocław przy ul. Irysowej 1-3. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

Organizatorami Mistrzostw są: European Billiards and Snooker Association, Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego, Haston City Hotel oraz Bandaclub. Oficjalnym Partnerem Turnieju jest The World Games 2017.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!