Od dziś do piątku(28.08.09) w Jeleniej Górze będzie rozgrywany międzynarodowy turniej koszykówki kobiet, który jest jednocześnie Memoriałem Mariana Koczwary, zmarłego trzy lata temu trenera i działacza wielu jeleniogórskich klubów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Gospodarzem turnieju jest pierwszoligowy Finepharm Karkonosze, a do udziału w nim zaproszono słowacki MBK Rużomberok (wicemistrz kraju), Odrę Brzeg i CCC Polkowice. Dla podopiecznych Krzysztofa Koziorowicza będzie to pierwszy odcinek serialu gier kontrolnych, który potrwa niemal do samego startu ligi (1 października). Do Jeleniej Góry CCC nie przyjedzie jednak w najsilniejszym składzie. Zabraknie nie tylko dwóch Amerykanek, Nadii Parker i Amishy Carter, które dołączą do zespołu we wrześniu, ale także Justyny Jeziornej. Kapitan polkowickiej ekipy nabawiła się w kontuzji pięty i jej występ jest wykluczony. Z kolei uraz ręki eliminuje z gry w Jeleniej Górze także Białorusinkę Natalię Trafimavą.
- Natalia zagra dopiero w sparingowych meczach w czeskim Hradcu 4-5 września. W tym turnieju będziemy mieli do dyspozycji dziewięć zawodniczek, w tym dwie nastolatki, Paulinę Nowak i Paulinę Pod-gajną - powiedział nam Arkadiusz Rusin, II trener CCC.

Program turnieju

Środa: godz. 16.30 Karkonosze - CCC, godz. 18.45: Rużomberok - Odra.
Czwartek: g. 16 Finepharm - Odra, 18 Rużomberok - CCC.
Piątek: g. 10.30 Odra - CCC, 12 Rużomberok - Karkonosze.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!