Mecz Śląsk Wrocław - Helsingborgs If [Transmisja, Relacja Online, Bramki, Zdjęcia]

Mariusz Kruczek
1 sierpnia Śląsk Wrocław podejmuje Helsinborgs IF.
1 sierpnia Śląsk Wrocław podejmuje Helsinborgs IF. wmFoto
1 sierpnia Śląsk przegrał z Helsinborgs IF we Wrocławiu 0:3.

III runda eliminacji Ligi Mistrzów

0

:

3

O godz. 20:45 na Stadionie Miejskim Śląsk zmierzył się w III rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów z Helsingborgs IF.

We Wrocławiu rozegrane zostało pierwsze spotkanie. Rewanż zaplanowany jest na 8 sierpnia w Szwecji.

Transmisja meczu Czarnogóra Polska. Gdzie będzie można zobaczyć

RELACJA Z MECZU ŚLĄSK WROCŁAW - HELSINGBORGS IF

__

Zobacz: Mleczna Krowa stratowała Śląsk [zdjęcia]

godz. 22:38
Piłkarze dziękują za doping kibicom. Sympatycy Śląska skandują: "Jesteśmy z Wami".

godz. 22:36 KONIEC MECZU. Śląsk nie tylko przegrał spotkanie, ale nawet nie nawiązał walki ze Szwedami. Niedokładność w grze, problemy z przyjęciem piłki i celnymi podaniami, a także przegrane pojedynki biegowe uniemożliwiały skonstruowanie sytuacji bramkowych.

Za tydzień Śląsk gra rewanż w Szwecji, ale musiałby stać się cud, żeby awansował do dalszych rozgrywek.

godz. 22:26

Blamaż! Śląsk traci kolejną bramkę. Wrocławscy piłkarze tym razem nie przeszkadzali Nordmarkowi w zdobyciu gola.

Kibice skandują: "W piłkę grać" i "Idźcie do domu, my nie powiemy nikomu".

godz. 22:14

W 72. minucie Kelemen nawet nie drgnął, kiedy po strzale z dystansu Anderssona piłka wpadła prosto w okienko jego bramki. Obrońcy Śląska też tylko patrzyli na wyczyny piłkarza Helsingborgsa, pozwolili mu spokojnie zdobyć efektownego gola.

godz. 22:08 Orest Lenczyk wprowadza na pole gry Diaza za Voskampa. Argentyńczyk ma wzmocnić siłę wrocławskiego ataku.

__godz. 21:57 Wrocławianie starają się kontrolować grę i atakować, ale ich akcje rozbijają się o obronę Szwedów. Za to piłkarze ze Skandynawii odpowiadają groźnymi kontrami.

godz. 21:31 KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Mistrz Polski przegrywa z najlepszą drużyną Szwecji ubiegłego sezonu. Wrocławianie skupili się na obronie własnej bramki. Helsingborgs nie miał jednak problemów, żeby stwarzać groźne sytuacje podbramkowe. Kelemen dwoił się i troił między słupkami, ale to nie wystarczyło.
godz. 21:21

37. minuta spotkania i Kelemen kapituluje. Od pewnego czasu Szwedzi coraz śmielej poczynali sobie na połowie wrocławian. Golkiper Śląska świetnie radził sobie w bramce, ale na 8. minut przed końcem pierwszej połowy pokonał go Finnbogason.

godz. 21:00 Kibice przygotowali patriotyczną oprawę. Na trybunie B pojawiła się sektorówka w barwach narodowych, a z kartonów fani stworzyli napis: "1944". Skandowali: "Cześć i chwała bohaterom", po czym zgromadzeni na stadionie wstali z miejsc i odśpiewali hymn Polski.

godz. 20:55

Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Piłkę rozgrywają Szwedzi. Wrocławianie czekają na kontry.

godz. 20:45 Rozpoczęło się spotkanie III rundy el. Ligi Mistrzów. Kibice skandują: "Śląsku chcemy zwycięstwa".

godz. 20:30

Tymczasem na trybunie gości, zajmowanej przez kilkudziesięciu Szwedów, pojawił się transparent.

godz. 20:00

Na telebimach jest wyświetlany komunikat: "Powstanie warszawskie. Śląsk Wrocław pamięta!". Z głośników słychać piosenkę: "Warszawskie dzieci".

godz. 19:45_
_Bramy Stadionu Miejskiego we Wrocławiu otwarte są od godziny, ale nieliczna grupa kibiców zajęła już miejsca na trybunach. Według nieoficjalnych informacji spotkanie będzie śledzić około 12 tysięcy fanów futbolu (Przeczytaj dyskusje o cenach biletów na el. LM: Kibice Śląska krytykują sprzedaż biletów na Helsingborgs: "Ceny z kosmosu").

INFORMACJE NA TEMAT MECZU ŚLĄSK WROCŁAW - HELSINGBORGS IF

Transmisja meczu Śląsk Wrocław - Helsingborgs IF online i w telewizji

Mecz mistrza Polski w eliminacjach Ligi Mistrzów będzie transmitowany przez TVP Sport. Relację ze spotkania będzie można śledzić też w internecie.

Kibice Śląska krytykują sprzedaż biletów na Helsingborgs: "Ceny z kosmosu"

Podwyżka cen biletów, dystrybucja tylko w stadionowych kasach i słaba gra są według fanów Ślaska przyczyną słabej sprzedaży.

Kibice przed meczem Śląska z Helsingborgsem: "Wiarą i fartem rozwalimy Ligę Mistrzów"

Fani Śląska Wrocław oceniają szanse mistrza Polski.

Orest Lenczyk przed meczem z Helsingborgsem IF

Komunikacja na mecz Śląsk Wrocław - Helsingborgs IF

Na mecz eliminacji Ligi Mistrzów na Stadion Miejski kibiców dowiozą dodatkowe tramwaje.

Eliminacje Ligi Mistrzów: Śląsk Wrocław - Helsingborgs IF [BILETY]

26 lipca rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz III rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Najtańsze wejściówki są po 40 zł.