Mecz Polska-Dania zakończony wynikiem 3:2. Brawo Biało-czerwoni! [zdjęcia]

Polska wygrała z Danią 3:2, chociaż do przerwy przegrywała 1:2. Bramki dla Polaków zdobyli Klich, Sobota i Zieliński.

W pierwszej połowie Polska grała dobrze tylko przez kilkanaście minut, a dobre akcje można policzyć na palcach jednej ręki, chociaż bramę Polacy strzelili wyjątkowo szybko. Błaszczykowski ładnie pograł z Klichem, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza Danii. Później szybkie wyrównanie Duńczyków i zabójcza końcówka pierwszej połowy, która skończyła się wynikiem 2:1 dla Danii.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy zupełnie inną reprezentację Polski. Przez większą część drugiej połowy Biało-czerwoni grali bardzo miło dla oka, skutecznie w ofensywie i pewnie w obronie. Kluczowe były jednak dwie minuty, gdy bramki zdobyli Sobota i Zieliński.
Przeczytaj całą relację z meczu: Polska 3:2 Dania. Gdańsk wreszcie szczęśliwy dla Biało-czerwonych