Mecz Borussia Bayern Finał Ligi Mistrzów 2013 [Bramki, Wideo, Skróty]

Andrzej Brykalski
Bartek Żurawski
FINAŁ LIGI MISTRZÓW 2013 na Wembley 25 maja - drużyna z Bawarii pokonała Borussię 2:1. Zobacz bramki i skróty meczu.

FINAŁ LIGI MISTRZÓW. Mecz Borussia - Bayern, 25 maja 2013

Aktualizacja 25.05. godz. 23.00

W sobotę 25 maja na stadionie w Londynie zmierzyli się giganci Ligi Mistrzów 2013 - Borussia Dortmund i Bayern Monachium. To było bardzo ciekawe spotkanie. Faworytem od początku byli Bawarczycy, ale Borussia stawiała duży opór. Ostatecznie jednak, po zaciętym meczu, zwyciężył Bayern. Zapowiadało się na dogrywkę, ale w 89. minucie Robben strzelił gola i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

Finał Ligi Mistrzów 2013. Zobacz bramki z meczu Borussia - Bayern

W meczu zagrało trzech Polaków: Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek. To był jeden z najważniejszych meczów w ich karierze.

- Dla mnie i kolegów z drużyny to najważniejszy mecz w karierze. To chyba też duże wydarzenie w polskiej piłce. Mało było spotkań o taką stawkę, w których uczestniczyłoby trzech Polaków - mówił przed finałem LM Jakub Błaszczykowski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Zapowiedź spotkania:

FINAŁ LM 2013: MECZ BORUSSIA - BAYERN W TV

Spotkanie będzie transmitowane na kanałach platformy NC+ Canal+ Sport HD i nSport HD. Studio przed meczem rozpocznie się o godz. 19.

Konfrontacje dwóch niemieckich klubów pokaże również telewizja publiczna. Transmisja będzie dostępna w TVP 1 i TVP HD. Studio przedmeczowe na TVP Sport rozpocznie się już o godz. 18:15.

FINAŁ LM 2013 MECZ BORUSSIA - BAYERN ONLINE

Mecz Borussia - Bayern będzie transmitowany na żywo w internecie na portalu sport.tvp.pl.

FINAŁ LIGI MISTRZÓW 2013 MECZ BORUSSIA - BAYERN W MULTIKINIE

Podobnie jak poprzednie mecze Ligi Mistrzów, transmisję z finału będzie można zobaczyć w sieci kin Multikino.

Seans rozpocznie się o godz. 20:30. Bilety na finał kosztują 29 złotych normalny i 26 złotych ulgowy.