ME 2016 w piłce ręcznej: Hiszpania - Słowenia 24:24 (ZDJĘCIA)

Piotr Janas
ME 2016 - Hiszpania - Słowenia 24:24 (13:10).
ME 2016 - Hiszpania - Słowenia 24:24 (13:10). Fot. Tomasz Hołod
Euro 2016 w piłce ręcznej trwa. Mecz Hiszpania - Słowenia zakończył się remisem 24:24 (13:10). Zobacz zdjęcia z meczu.

Mecz Hiszpania - Słowenia zakończył się remisem. Hiszpanie byli faworytami, ale w pierwszej połowie zlekceważyli rywala, który grał świetnie. Słowienia na przerwę schodziła prowadząc 13:10. W drugiej połowie rywalizacja była bardziej wyrównana. Na 10 min przed końcem na tablicy w Hali Ludowej widniał rezultat 20:20. Ostatnie minuty były niezwykle emocjonujące, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Hiszpanie wyrównali wynik na 24:24 w ostatniej minucie.