Marko Marković, jeden z najpopularniejszych bałkańskich trębaczy i wokalistów, przyjeżdża do Wrocławia ze swoją nową orkiestrą. Sprawdź, kiedy koncert.

Marko Marković to jeden z najpopularniejszych bałkańskich trębaczy i wokalistów. Koncert odbędzie się 15 kwietnia w klubie Stary Klasztor przy ul. Purkyniego. Wrocławska publiczność miała już niejednokrotnie okazję do oklaskiwania Marko Markovića podczas koncertów z grupą Boban i Marko Marković Orkesta w ramach Ethno Jazz Festivalu , a także na pierwszym w Polsce koncercie Marko Markovic Brass Band w ramach ubiegłorocznej Nocy Świętojańskiej we Wrocławiu.

W 2006 roku Marković wystąpił w roli Romea w filmie "Gucza! Pojedynek na trąbki", musicalu swobodnie opartym na motywach "Romea i Julii". Fabuła filmu umieszczona jest w realiach odbywającego się w mieście Guča festiwalu trębaczy, na którym Boban i Marko Marković wielokrotnie występowali.

Koncert Marko Marković Brass Band odbędzie się 15 kwietnia w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1. Początek koncertu o godz. 20.00. Bilety są w cenie od 35 do 50 złotych. Można je kupić m.in. w salonach Empik i MediaMarkt.

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Praca w nowym projekcie internetowym https://www.olx.pl/mojolx/ (gość)

Praca w nowym projekcie internetowym https://www.olx.pl/mojolx/