Make up do szkoły. Czy wypada tak się malować?

Jak powinien wyglądać makijaż do szkoły? Co można zrobić, a co już będzie przesadą? Sprawdziliśmy, co zwykłe dziewczyny proponują jako make up do szkoły. Jak oceniacie te pomysły? Które propozycje są do przyjęcia, a które nadają się bardziej na wieczorne wyjście?

ow

  • Strona Kobiet
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.12.2018, 09:35

Makijaż do szkoły? Porąbało was? Gówniarstwo tam się ma uczyć a nie lansować.

09.09.2018, 17:14

usta wymalowane , miniówka tak pociągnieta ze widać pośladki , stringi na D upe i takie 15 latki chodzą po parku w Wieluniu , ciekawe czemu ostatnio media ukrywaja gwałt ukrainca w Kępnie na 15letniej dziewczynie .

09.09.2018, 13:06

To jest wątek dotyczący artykułu Make up do szkoły. Czy wypada tak się malować?

07.09.2018, 05:36

12, 13 latka założy szpilki i idzie jak pokraka, wymaluje się i wygląda jak wiedźma. No a jak skończy 15 lat to musi mieć narzeczonego, bo tego wymagają rodzice, koleżanki i koledzy. Na wszystko musi przyjść czas drogie pannice. Do czego ten świat zdąża. Więcej na sklave.glowna

04.09.2018, 10:42

make up = whore paint

02.09.2018, 20:23

Czy szkoła to kabaret? Dlaczego jest przyzwolenie, aby niepełnoletnie dzieci były wytapetowanej jak "panienki lekkich obyczajów"? Czy to jest normalna sytuacja, aby 13 czy 16 eatnie dziecko robiło z siebie q....? Gdzie są matki?Gdzie są nauczyciele?

01.09.2018, 11:22

Witam, za uszczerbki na zdrowiu spowodowanie nie z naszej winy należy się odszkodowanie.
NIE MUSISZ BYĆ UBEZPIECZONY !!!
793 31 32 33

31.08.2018, 14:22

Szkaradctwo !!!!!! Natury się nie oszuka!!!!!