W sobotę w Operze Wrocławskiej premiera „Makbeta” Giuseppe Verdiego. Bruno Berger-Gorski po megaprodukcji pokaże go w teatrze.

Operę na kanwie dramatu Williama Szekspira Bruno Berger-Gorski wyreżyserował dwa lata temu w Hali Ludowej. Dramat opowiadający o żądzy władzy i zbrodniach zobaczymy w zmienionej scenografii - nie postapokaliptycznego krajobrazu krainy spustoszonej wojną, ale klaustrofobicznego więzienia. Jak zapowiedział Bruno Berger-Gorski, ważne w inscenizacji będą Wiedźmy przepowiadające Makbetowi jego los.

Premiera we Wrocławiu w sobotę o godz. 19. Kolejne przedstawienia w niedzielę, a potem 8 i 21 kwietnia oraz 20 maja. W tytułowej partii usłyszymy Vladimira Chmelo i Bogusława Szynalskiego. W partii Lady Makbet wystąpią: Magdalena Barylak, Eliza Kruszczyńska i Anna Lichorowicz.

Bilety w cenie 50-200 zł można kupić w kasie opery. Płatności można dokonać gotówką lub kartą. Kasa otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 19.00, w sobotę w godz. 12.00 - 19.00 oraz w niedzielę, w godz. 11.00 - 17.00 (przerwa: 15.15 - 15.30)

Na 60 minut przed rozpoczęciem spektaklu kasa sprzedaje bilety tylko na bieżące przedstawienie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!