Magda Welc wygrała "Mam Talent" - zobacz wywiad wideo z 11-latką spod Lublina, która podbiła serca widzów piosenką "Kocham cię, życie".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zwyciężczyni III edycji programu "Mam Talent" nie miała czasu odpocząć. Wróciła z Warszawy w niedzielę w nocy. Mimo to wczoraj rano pojawiła się w swojej szkole już po godz. 7. Przywitali ją uczniowie nie tylko z jej podstawówki, ale też uczący się w tym samym budynku gimnazjaliści. Na lekcji Magda opowiadała swoim koleżankom i kolegom z klasy o finale programu.

– Najgorsze było czekanie na występ – stwierdziła Magda. – Występowałam ostatnia, inni mieli to już za sobą. Denerwowałam się nie tylko występem, ale też tym, czy dam radę zaśpiewać, bo jestem chora (Magda miała zapalenie krtani - red.).

Gdy dziewczynka była już na scenie, pojawił się nowy problem. – Jak puścili dym, poczułam łaskotanie w gardle. Zaczęłam kaszleć, a muzyka już się zaczęła. Bałam się, że nie zaśpiewam.

W szkole na Magdę czekały same niespodzianki. Najpierw klasa zaśpiewała jej "Sto lat".

A w południe, podczas uroczystego apelu, dostała kosz słodyczy. Rodzice dziewczynki otrzymali podziękowania na piśmie.Uhonorowano także nauczycielkę muzyki, która przygotowywała Magdę do programu. Jest dumna ze swojej uczennicy. – Najbardziej z tego, że zaryzykowała i postawiła na siebie. I że odważyła się wystąpić – argumentuje Barbara Pałka.

Pedagodzy są spokojni o przyszłość Magdy. – Sądzę, że nie zabraknie rozsądku w tej rodzinie – przewiduje Jolanta Majewska, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej. – W rodzinie jest właściwe wartościowanie. Magdzie nie przewróci w głowie ten sukces.

Tymczasem wczoraj w Internecie pojawiła się w informacja, że podczas sobotniego finału były problemy z głosowaniem. Internauci grzmieli, że werdykt może być zafałszowany. – Doszło do wielkiej wpadki operatora Plus GSM – pisze na forum internetowym Ania.Źródło: Magda Welc wygrała Mam Talent [wywiad wideo], MMLublin, Agnieszka Antoń-Jucha


Czytaj też:

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!