Naklejki na sygnalizatorach

Stowarzyszenie Wolne Konopie udostępniło wideo, na którym ... (© Za: YouTube.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stowarzyszenie Wolne Konopie udostępniło wideo, na którym "sympatycy zielonego liścia marihuany" oblepiają sygnalizatory.

Na wideo opublikowanym na YouTubie 3 grudnia widać, jak osoby w kapturach nalepiają liść marihuany na zielone światło. Z opisu filmiku wynika, że akcja została przeprowadzona w Jeleniej Górze i Wrocławiu pod koniec listopada.

"Za akcję odpowiedzialni są nikomu bliżej nieznani sympatycy zielonego liścia spod znaku Wolnych Konopi. Ta sympatyczna, niewymagająca wielkich nakładów akcja ma na celu wywołanie uśmiechu na twarzach kierowców, którzy o poranku, gdy jeszcze w ich umysłach kłębią się opary nieunormowanych myśli, mogą zastanowić się choć chwilę nad problemem, jaki gnębi duża cześć społeczeństwa" - piszą członkowie stowarzyszenia.

Dodają też instrukcję, jak zrobić taki szablon na światła.




Czytaj też:




Koncerty w klubachWoodstock 2013
Premiery kinoweKoncert Matisyahu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!