Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jakie sekrety kryje wrocławski Gądów? Do fotografowania uroków osiedla lub odnalezienia fotografii w domowym archiwum zaprasza Lokum Deweloper. W konkursie „Gądów w twoim obiektywie” nagrodzi tych, którzy na zdjęciach uchwycili wyjątkowy charakter tego miejsca.

Pierwsze budynki mieszkalne, budowa domu handlowego „Astra” czy ulubiona ławka w parku – dla każdego Gądów może kryć inne niespodzianki. Ci, którzy uwiecznili je na fotografii, mogą wziąć udział w konkursie wrocławskiego dewelopera.

– Gądów jest wyjątkowy ze względu na swoją lotniczą historię, miejsca i ludzi, którzy tu mieszkają – mówi Grzegorz Marchel z Lokum Deweloper, firmy która na tym osiedlu realizuje swoją kolejną inwestycję. – Kiedyś na tutejszym lotnisku szkolił się jedyny polski astronauta i lądował sam Picasso.

Konkurs „Gądów w twoim obiektywie” trwa od 12 września. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy chcieliby podzielić się swoimi fotografiami Gądowa. Wystarczy zalogować się w serwisie internetowym www.facebook.com oraz przesłać swoje prace (maksymalnie trzy) na adres mailowy: konkurs@lokumdeweloper.pl. Fotografie trafią do galerii konkursowej. Tam każdy internauta będzie mógł oddawać głosy na swoich faworytów.

Niecodzienna odsłona „warzywniaka pod kościołem”, polska złota jesień na Gądowie, czy osiedle w wersji romantycznej – to tylko niektóre z tematów fotografii, które dotychczas zgłosili wrocławianie do udziału w konkursie. Dla tych, którzy nie zdążyli wykonać lub odszukać w domowym archiwum ciekawych zdjęć, organizator przedłużył termin zabawy do 23 października.

Na autorów najlepszych prac czekają voucher na sesję fotograficzną, karnet na zajęcia sportowe z instruktorem w centrum squasha i zaproszenie na kolację do jednej z restauracji na Gądowie.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!