Oto zestawienie najważniejszych koncertów i muzycznych festiwali w 2014 roku we Wrocławiu i okolicach. Zobacz, na który koncert warto pójść w nadchodzących tygodniach.

W naszym serwisie znajdziecie listę koncertów, które w 2014 roku zostaną zorganizowane we Wrocławiu. Lista jest otwarta, a artykuł aktualizowany na bieżąco.

Chcecie wybrać się na któryś z wymienionych koncertów i przygotować z niego fotorelację? Napiszcie maila na adres: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl.
Mail zatytułujcie AKREDYTACJA MM. Postaramy się o akredytację dla Was!

Jeśli wiecie, że jakiś koncert odbędzie we Wrocławiu w 2014 roku, a jeszcze go nie uwzględniliśmy, dodajcie jego zapowiedź w Dzieje się lub pod tym artykułem wrzućcie komentarz z linkiem - dopiszemy promowane przez Was wydarzenie.

Koncerty i festiwale w Polsce w 2014 roku

Zobacz też:

Jesień 2014

Justyna Steczkowska

25 listopada, Impart, godz. 20.

Koncert odbędzie się w ramach obchodów 20-lecia kariery muzycznej artystki. Na ten dzień zaplanowano również premierę nowej płyty Steczkowskiej. Album zatytułowany jest "ANIMA".

Artur Rojek

26 listopada, Impart, godz. 19.

Artysta promuje swoją najnowszą płytę. Bilety na koncert są w cenie 100 i 120 złotych.

Budka Suflera

27 listopada, Hala Stulecia, godz. 19.

To będzie pożegnanie Budki Suflera z wrocławskimi fanami. Koncert odbędzie się w ramach ostatniej, pożegnalnej trasy.

Weekend

27 listopada, Eter, godz. 20.

Na pewno usłyszycie przebój "Ona tańczy dla mnie". Bilety na ten koncert są w cenie 35 i 40 złotych.

Noa

30 listopada, Synagoga pod Białym Bocianem, godz. 19

Talent i szczerość artystyczna tej izraelskiej piosenkarki przykuła uwagę m.in. takich wybitnych muzyków jak Quincy Jones, Sting czy Pat Metheny, który wyprodukował jej album „Noa” (1994). To właśnie z tego krążka pochodzi światowy hit "I don’t know".

Take 6

12 grudnia, Sala Audytoryjna Wrocławskiego Centrum Kogresowego
godz. 19

Ich muzykę określa się jako „chrześcijański pop-soul-jazz”. Jednak nawiązywanie do chrześcijańskiej tradycji nie przeszkadza sekstetowi w zdobywaniu list przebojów, a piosenki z albumu „Brothers” stały się bardzo szybko dyskotekowymi hitami. Bilety: 150 zł – I miejsca, 120 zł – II miejsca, 90 zł – III miejsca, 65 – IV miejsca

Sylwester z Dwójką

31 grudnia, Rynek

Tak jak w poprzednich latach, największa impreza sylwestrowa we Wrocławiu zostanie zorganizowana w Rynku. Transmisję przeprowadzi TVP 2.Według nieoficjalnych informacji mają wystąpić Lemon, Pectus i Patrycja Markowska.


Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ss (gość)

ss. Wygraj bilety na koncerty Adele,One Republic czy Katy Perry
zgarnijbilety.pl/najlepsze-koncerty/uiuij8e/4
Tylko tutaj za darmo, Polecam

anusiak1293 (gość)

SYLWIA GRZESZCZAK.!!!. a gdzie jest wspomniane o księżniczce polskiej muzyki - Sylwii Grzeszczak? oj nieładnie tak, tym bardziej że polecacie tandetnych Donatana & Cleo ;/

ANNA (gość)

Molly Nilsson. A molly nilsson w firleju?
http://dlaczegoniegra.blogspot.com/2013/12/czekajac-na-ten-new-lives.html

henry (gość)

alibi. Zgadzam się w zupełności co do beznadziejnej akustyki w Alibi - sam klub jest całkiem przyjemny, ale podczas koncertów, szczególnie rockowych - często trudno usłyszeć wokal, a dźwięk bywa przytłumiony.

woo-cash (gość)

Alibi. A mnie zastanawia tak duża popularność koncertowa klubu Alibi wśród artystów. Jak dla mnie ten klub ma beznadziejną akustykę i po prostu szkoda mi kasy, żeby właśnie tam iść na koncert. Za te pieniądze wolę sobie kupić płytę. Już kilka koncertów odpuściłem tylko dlatego, że nagłośnienie w tym miejscu jest dla mnie nieakceptowalne.

Tom Horn koncert w klubie Łykend, 4.10. http://www.mmwroclaw.pl/meeting/339418/Tom+Horn+koncert+w+klubie+%C5%81ykend.html