Wakacje to sezon koncertów i festiwali. W Straszęcinie w województwie podkarpackim trwa właśnie Czad Festiwal. Wystąpili już na nim m.in.: Bastille, Billy Talent, Nocny Kochanek, Agnieszka Chylińska. Jutro zagrają Beyond The Black, Vavamuffin i Trzynasta W Samo Południe, a w niedzielę - Ky-Mani MArley, Coma i Kensington. Zobaczcie zdjęcia z festiwalu.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Edyta Skowronek

Ogólnie to dużo się w Toruniu dzieje trudno zliczyć wszystkie imprezy i eventy. Moją uwagę zwrócił Festiwal Pasji który ma się odbyć za jakiś czas w Młodzieżowym Domu Kultury na Starym Mieście. Może się tam pojawię. Najbardziej jestem ciekawa czy będzie Sara Pach bo jest w programie pokazana, ale jeszcze nie ma ostatecznego potwierdzenia z tego co wiem.

Edyta Skowronek

Polecam Festiwal Pasji, wygląda to wszystko na papierze bardzo efektownie. Dużo ludzi, dużo atrakcji, ciekawe pokazy. Start rakiety mnie zwłaszcza interesuje, ciekawe jak to będzie wyglądało. Dobra alternatywa dla koncertów, czy innych imprez gdzie w sumie niczego nowego się człowiek nie dowie, a tutaj trochę takie przyjemne z pożytecznym, na pewno z takiego festiwalu wyjdę z nową wiedzą.