Bilety na koncert Oreiro za drogie?

14 grudnia 2013 roku we Wrocławiu w Hali Orbita wystąpi Natalia ... (© Fot.nataliaoreiro.pl / materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

14 grudnia 2013 roku we Wrocławiu w Hali Orbita wystąpi Natalia Oreiro. Najtańszy bilet kosztuje 150 złotych.

Zobacz też: Natalia Oreiro. Koncert we Wrocławiu [bilety]


Przyjrzeliśmy się cenom największych koncertów, organizowanych w ostatnim czasie we Wrocławiu. Dla porównania bilet na koncert George'a Michaela (występ na otwarcie Stadionu Miejskiego) można było kupić już za 85 złotych. Oczywiście ta pula szybko się rozeszła, a ceny biletów w najlepszych sektorach sięgały nawet tysiąca złotych.

Zresztą, koncert George'a Michaela nie był wyjątkiem. Na występ Sinead O'Connor mogliśmy się dostać już za 90 złotych. Co więcej, w przypadku tej artystki najdroższe bilety kosztowały 160 złotych (miejsca siedzące). A na tym koncercie też można było bawić się w Hali Orbita. Przypomnijmy cenę najdroższych biletów na koncert Natalii Oreiro - 350 złotych. Czy w takiej sytuacji Hala Orbita ma szansę wypełnić się po brzegi?

Bilety na koncert w Polsce tańsze niż w Rosji


Na odpowiedź na powyższe pytanie trzeba będzie poczekać. Póki co można zadać sobie inne: czym podyktowane są tak wysokie ceny biletów na występ Natalii Oreiro, która najlepszy okres w swojej karierze ma przecież już za sobą? ? Zapytaliśmy o to organizatorów.

- Ceny biletów są uzależnione od kosztów organizacyjnych i wynagrodzeń dla Natalii, jak i jej agentów, dzięki którym gwiazda pojawi się w Polsce. Dodam, że ceny na koncert w Rosji są dużo wyższe - wyjaśnia Rafał Odrzywałek, jeden z organizatorów. - Natalia do Polski przylatuje ze swoim zespołem dać niezapomniane show.

Takie tłumaczenie wielu jednak nie przekonuje.Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Magdalena, Sopot (gość)

Koncert Online. Transmisja koncertu Natalii Oreiro z Wrocławia tutaj:
http://24liveshows.eu/blog/natalia-oreirio/