Linkin Park mogą wystąpić na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

Światowej sławy artyści mają wystąpić na Stadionie Miejskim w ... (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zespół zagra na Stadionie Miejskim w ramach czerwcowych obchodów Święta Wrocławia. Sprawdź ceny biletów.

Linkin Park na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zobacz zdjęcia z koncertu


Grupa Linkin Park zaprezentuje się przed wrocławską publicznością 5 czerwca. Linkin Park to unikatowa mieszanka rockowych riffów i rapowanych tekstów, czym zdefiniowali brzmienie XXI wieku.

Czytaj też: Jak dojechać na koncert Linkin Park? [komunikacja miejska, specjalne autobusy i tramwaje]Kariera Linkin Park rozpoczęła się od multiplatynowych albumów "Hybrid Theory" i "Meteora", które określiły radiowy sound przełomu wieków na całym świecie przebojami "In the end", "Somewhere I belong", "Numb" i "Breaking the habit". Wielokrotni laureaci prestiżowych nagród muzycznych, w tym Grammy. Do legendy przeszły ich występy z Jayem-Z i Paulem McCartney'em. Łączna sprzedaż ich albumów to ponad 50 milionów egzemplarzy.

Supportem Linkin Park we Wrocławiu będzie Fall Out Boy


Zespół Linkin Park supportować będzie Fall Out Boy - amerykańska grupa, której twórczość to miesznka popu, punku i rocka. Formacja powstała w 2001. Ich najbardziej znane utwory to "I don't care" i "This Ain't A Scene, It's An Arms Race".

O godz. 18 zostaną otwarte bramki wejściowe na stadion. Osoby, które kupiły bilety w tzw. Golden Circle Early Entrance będą mogły zajmować miejsca już od godz. 17.30.

Zobacz też: Hybrydowy żołnierz i flaga. Co szykują fani na koncert Linkin Park we Wrocławiu?


Koncert rozpocznie się o godz. 20 – najpierw wystąpi Fall Out Boy, a potem o godz. 21.30 na scenie pojawi się Linkin Park.

Linkin Park we Wrocławiu [bilety]


Bilety w przedsprzedaży będą dostępne jedynie na stronie LPUnderground.com. Regularna sprzedaż biletów rozpoczęła się 10 lutego. Bilety będą dostępne na stronie Eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów sprzedaży Eventim. 

Linkin Park we Wrocławiu [ceny biletów]


VIP - 602 zł
Trybuna 1 - 262 zł
Trybuna 2 - 192 zł
Trybuna 3 - 162 zł
GC Early Entrance - 372 zł
Golden Circle - 282 zł
GA (płyta) - 192 zł

zobacz też: James Blunt na stadionie we Wrocławiu?


Linkin Park mają fanów na całym świecie dzięki takim hitom jak "Numb", "Papercut" czy "Burn it down".

Zobacz zapowiedź koncertu Linkin Park we Wrocławiu


Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kamil (gość)

ORGANIZACJA STADION. Koncert świetny . Ale co za kretyn wymyślił tą opłatę parkingową. Koncert 2 h wyjazd z parkingu 2h i do tego jeszcze 40 nas skasowali. ZA CO SIĘ PYTAM ??? ZA TYLE CZASU CZEKANIA W ZASMRODZONYM SPALINAMI PARKINGU !!!! żenada KWADRAT

Martyna2938 (gość)

Koncert Online!. █■█ █ ▀█▀ Nie mogę uwierzyć, właśnie się dowiedziałam, że organizatorzy koncertu i telewizja Wrocław dogadały się co do transmisji koncertu, w telewizji ma być po zmontowaniu materiału, ale na stronie: 24livestreams.com/avenged-sevenfold/ będzie transmisja na żywo! Polecajcie każdemu kto nie może być na koncercie! 24livestreams.com/linkin-park-wroclaw/

Martyna2938 (gość)

Koncert Online!. █■█ █ ▀█▀ Nie mogę uwierzyć, właśnie się dowiedziałam, że organizatorzy koncertu i telewizja Wrocław dogadały się co do transmisji koncertu, w telewizji ma być po zmontowaniu materiału, ale na stronie: 24livestreams.com/linkin-park-wroclaw/ będzie transmisja na żywo! Polecajcie każdemu kto nie może być na koncercie! 24livestreams.com/linkin-park-wroclaw/

FB. Facebook nas szpieguje!
Chcesz sprawdzić kto odwiedził Twój profil?
Wejdź tu: http://fb-szpieguj.pl/e371a04be3

ja (gość)

Natalia. spokonjnie dziewczyno.... wszystko masz napisane w tekście. dla LPU od 7 lutego poprzez ich stronę zapewnie dla reszty 10 luty zapewne Empiki, MM, Saturny + Eventim.pl