Od ostatniej soboty inaczej jeździmy remontowaną ulicą Ostrowskiego. Drogowcy otworzyli już fragment tej ulicy, od skrzyżowania z Grabiszyńską do krzyżówki z Nasturcjową.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od ostatniej soboty inaczej jeździmy remontowaną ulicą Ostrowskiego.
Drogowcy otworzyli już fragment tej ulicy, od skrzyżowania z Grabiszyńską do krzyżówki z Nasturcjową. Teraz możemy tamtędy jeździć w dwóch kierunkach. Jednak to nie koniec całego remontu drogi.
Teraz drogowcy zajęli odcinek Ostrowskiego od ulicy Nasturcjowej do Petuniowej. Na tym odcinku pojedziemy Ostrowskiego tylko w jednym kierunku - w stronę ulicy Petuniowej. Droga w przeciwną stronę będzie zamknięta.

Za kilka tygodni kierowców czeka jeszcze jedna zmiana, gdy drogowcy zajmą drugą nitkę ulicy na wspomnianym odcinku. Cały remont ostatecznie zakończy się w listopadzie.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: