Specjalnie dla Was przygotowaliśmy świąteczno-noworoczny rozkład jazdy!
Wigilia, 24.12.
Linie 3, 4, 6, 8, 12, 15, 17, 20, 23 i 74 kursują tylko do godziny 17:00
Wszystkie linie kursują według sobotnich rozkładów jazdy, natomiast po godzinie 17:00 co 30 minut
25.12 – 28.12
- Wszystkie linie kursują według świątecznych rozkładów jazdy
Sylwester, 31.12
Linie 3, 4, 6, 8, 12, 15, 17, 20, 23 i 74 kursują tylko do godziny 21:00
Wszystkie linie kursują według sobotnich rozkładów jazdy, a po godzinie 21:00 co 30 minut
Noc Sylwestrowa, 31.12/1.01
Linie 2, 7, 9, 10, 11, 14, 22 kursują do godziny 2:00
Od godziny 0:00 do 2:00 linia 704 kursować będzie trasą:
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Rynek – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Linia 705 kursować będzie do godziny 2:00
Linie specjalne:
S1 - odjazdy z Rynku o godzinach: 0:15, 0:45, 1:15, 1:45, 2:15
Rynek – św. Mikołaja (Ruska) – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki
S2 - odjazdy z Rynku o godzinach: 0:05, 0:35, 1:05, 1:35, 2:05
Rynek - św. Mikołaja (Ruska) - pl. Jana Pawła II - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka – Kozanów
S3 - odjazdy z Galerii Dominikańskiej o godzinach: 0:15, 0:45, 1:15, 1:45, 2:15
Galeria Dominikańska - Podwale – Dworcowa - Piłsudskiego - Peronowa - Stawowa – Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska - Bardzka - Armii Krajowej – Orzechowa
S4 - odjazdy z Galerii Dominikańskiej o godzinach 0:20, 0:50, 1:20, 1:50, 2:20
Galeria Dominikańska - Oławska - pl. Społeczny - Most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - pl. Grunwaldzki - Most Szczytnicki - Kochanowskiego - Mosty Jagiellońskie - Brucknera - Krzywoustego - Bora Komorowskiego - Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego
S5 - odjazdy z Galerii Dominikańskiej o godzinach 0:20, 0:50, 1:20, 1:50, 2:20
Galeria Dominikańska - św. Katarzyny - Piaskowa – Grodzka - Most Uniwersytecki - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska
S6 - odjazdy z Galerii Dominikańskiej o godzinach 0:20, 0:50, 1:20, 1:50, 2:20
Galeria Dominikańska - Oławska - pl. Społeczny - Most Pokoju - Wyszyńskiego - Mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego - Berenta - pl. Daniłowskiego – Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka - Zajezdnia IX ul. Obornicka
Nowy Rok, 1.01.
- Wszystkie linie będą kursować według świątecznych rozkładów jazdy
2.01
- Wszystkie linie będą kursować według sobotniego rozkładu jazdy
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?