Sylwester w kinie? Z dala od spektakularnych fajerwerków, za to przed dużym ekranem? To jedna z możliwości.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Będą pokazy przedpremiorowe, a nawet koncerty na wielkim ekranie. Kinomani na pewno nie pogardzą. Znajdzie się coś zarówno dla wielbicieli kina akcji, jak i dla miłośników komedii romantycznych.
Helios Magnolia Park

Kino proponuje wieczór z dwoma pokazami przedpremierowymi.

Sherlock Holmes


Przed znanym detektywem i jego przyjacielem kolejna próba. Odkrywają spisek, który może  zniszczyć kraj. Trochę przesadzone efekty specjalne, ale film zobaczyć warto.


Seans: 22.30
Raj dla par

Film opowiada historię czterech par, które spędzają wakacje w tropikach. Jedna z nich jest tu po to, aby ratować swoje małżeństwo. Pozostali chcą się po prostu zrelaksować. Okazuje się jednak, że terapia jest obowiązkowym elementem wakacji.

Seans: 00.15Bilety w cenie 25 złotych są już do nabycia w kasach kina.

Multikino Arkady

Multikino przygotowuje bardziej spektakularne sylwestrowe show niż Helios. Będzie więcej pokazów, w tym również przedpremierowe, a oprócz filmów na ekranach zobaczymy koncerty Justine'a Timberlake'a i George'a Micheala. Bilety też kosztują więcej. Normalny jest w cenie 160 zł, studenci i posiadacze kart Multikinomaniaka zapłacą 130. Nie zabraknie też ciepłych posiłków, drinków i lampki szampana (w cenie biletu).

GodzinaProgram
20:00Powitanie pierwszych gości, rozpoczęcie zabawy sylwestrowej w holu kina (welcome drink) + muzyka puszczana przez DJ-a w holu
20:45-23:30Odbiór pierwszego dania
21:00Start projekcji filmów i koncertu George’a Michaela na wielkim ekranie. Na potrzeby pokazów filmowych, wydzielone będą osobne sale kinowe z pokazami przedpremierowymi i hitami 2009. Przedpremierowy pokaz "Wszystko Co Kocham" i hitu 2009 "Kac Vegas". Możliwość przemieszczania się miedzy salami.
00:00Powitanie Nowego Roku lampką szampana
00:05-00:45Zabawa w holu kina przy muzyce
00:15-2:30Odbiór drugiego ciepłego dania
00:45Start projekcji filmów i koncertu Justin’a Timberlake’a na wielkim ekranie. Przedpremierowy pokaz "Sherlock Holmes" i hitu 2009 "Vicky Cristina Barcelona". Możliwość przemieszczania się miedzy salami.


Multikino Pasaż Grunwaldzki

GodzinaProgram
19:00Powitanie pierwszych gości, rozpoczęcie zabawy
19:15-21:00Odbiór pierwszego dania
19:30Start koncertu George'a Micheal'a. Na potrzeby pokazów filmowych i projekcji koncertów wydzielone będą osobne sale kinowe. Jest możliwość przemieszczania się miedzy salami.
20:00Start projekcji filmów: hit 2009 roku "Kac Vegas" i "Vicky Christina Barcelona"
22:00"Wszystko co kocham"
00:00Powitanie Nowego Roku lampką szampana
00:05-00:45Zabawa na holu kina przy muzyce
00:00-1:00Odbiór drugiego ciepłego dania
00:45Przedpremierowy pokaz filmu "Sherlock Holmes"
00:45Start koncertu Justine'a Timberlake'a. Na potrzeby pokazów filmowych i projekcji koncertów wydzielone będą osobne sale kinowe. Możliwość przemieszczania się miedzy salami.


Kac Vegas

Wieczór kawalerski w Las Vegas to może być marzenie każdego mężczyzny. Gorzej, jeśli po szalonej nocy ma się takiego kaca, że nic się nie pamięta. Jeszcze gorzej, jeśli znika pan młody, bohater tego niezapomnianego wieczoru. Rewelacyjna komedia!
Wszystko co kocham

Lata 80. Miłość, wolność, bunt, muzyka. Dla młodych ludzi te cztery rzeczy są najważniejsze.
Główny bohater, Janek, zakłada zespół punkrockowy, by móc głośno mówić o rzeczach, które chciałby zmienić. Wraz ze śmiercią bliskiej osoby cały jego świat może legnąć w gruzach.


Vicky Christina Barcelona

Jeden z najlepszych filmów Woody'ego Allena. Doskonała gra Penelope Cruz. Niektórzy mówią, że to jedyna kobieta, która dobrze wygląda z papierosem w ustach.
Film opowiada historię trzech kobiet, z których jedna (w tej roli Cruz) jest zwariowaną byłą żoną znanego artysty, w którym zakochują się dwie pozostałe.
George Michael "Live in London'"
Justin Timberlake "FutureSex/LoveShow Live From Madison Square Garden"
Akademickie Centrum Filmowe

Jak co roku, Akademickie Centrum Filmowe organizuje sylwestra przed wielkim ekranem. Nie zabraknie szampana, ciepłych zakąsek i konkursów. Dotychczas sylwestry ACF miały charakter regionalny (wyświetlano filmy albo francuskie, albo niemieckie, albo islandzkie itd.). Tym razem wszystko zostało zorganizowane tak, byśmy mogli przenieść się w świat magii i czarów.

Dzisiaj jeszcze można kupić bilety w przedsprzedaży (dla pary 186 złotych, dla jednej osoby 100 złotych). Jutro i pojutrze cena dla dwóch osób wzrośnie do 200 złotych, a za bilet dla jednej osoby zapłacimy 120 złotych.

GodzinaProgram
20.30Przywitanie - coś dla ciała i ucha
21.00Przedpremierowy pokaz filmu "Parnassus"
23.15Magiczne konkursy i zabawy
00.00Powitanie Nowego Roku (lampka szampana, tańce, magiczne przekąski zimne i gorące)
01.45Premierowy pokaz filmu "Magik"
03.15Zakończenie + kram z plakatami filmowymi z 2009 roku gratis


Parnassus

Genialny film z udziałem Johnny'ego Deppa i Heatha Ledgera (to jego ostatnia rola). Opowiada historię człowieka, który zawarł pakt z diabłem, a potem nie chciał się wywiązać ze zobowiązań.
Magik

Film opowiada historię uzależnionego od alkoholu magika i jego trudnych relacjach z synem. Dziecko próbuje się dowiedzieć, dlaczego jego matka odeszła.

Czytaj też:

Sylwester we Wrocławiu [serwis specjalny

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!