Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jarosław Fojut po czterech miesiącach pauzy, spowodowanej kontuzją kolana, wznowił normalne treningi. Od pewnego czasu piłkarz ćwiczył indywidualnie, ale lekarze zezwolili mu na zwiększenie obciążeń i dołączył już do zespołu.
W tej chwili poza treningiem pozostają jeszcze Vuk Sotirović i Dariusz Sztylka. Niestety, trudno przewidzieć, kiedy ci dwaj zawodnicy będą gotowi do wyjścia na boisko.
W środę w zajęciach nie brali także udziału Ivo Vazgeč i Tadeusz Socha. Pierwszy dostał wolne od trenera, aby pozałatwiać sprawy osobiste w Szwecji, zaś drugi przebywa na zgrupowaniu kadry U-21.

Wiadomo już, z kim Śląsk zagra sparing w przerwie spowodowanej na mecze reprezentacji w eliminacjach mistrzostw świata. W sobotę (godz. 15) w Oleśnicy wrocławianie zmierzą się z Cracovią. Przy okazji meczu zostanie zaprezentowany nowy napój energetyczny Green Power, który jest kolejnym produktem promującym wrocławski zespół.



Uwaga, konkurs

Dla naszych Czytelników mamy 10 piłek z podpisami naszej reprezentacji od Orange - głównego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. Aby wygrać jedną z nich, należy wysłać SMS-a o treści: gw.pilka.imie nazwisko (bez polskich znaków). Na SMS-y czekamy dziś ( 03.09.2009r.)w godz. 10.00-12.00 pod numerem 7303 (koszt 3,66 zł z VAT).
Wygrywa nadawca co szóstego SMS-a. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej po zakończeniu konkursu.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!