Od 4 do 7 czerwca uruchomiana zostanie specjalna linia tramwajowa T2. Będzie kursowała z częstotliwością co 20 minut w godzinach od 12 do 22:15 (ostatni kurs z ZOO).
Trasa linii T2:
ZOO – Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Teatralna - pl. Teatralny – Opera
Opera – pl. Teatralny - Świdnicka - Podwale - Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański - Oławska - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - ZOO
Ceny biletów - jak w normalnych połączeniach MPK.
MPK Wrocław - jak będą kursowały autobusy i tramwaje w Boże Ciało
Warto przypomnieć, że 4 czerwca przypada Święto Bożego Ciała w związku z tym w czwartek wszystkie linie tramwajowe i autobusowe będą kursowały według niedzielnych rozkładów jazdy.
W piątek, 5 czerwca, ze względu na brak zajęć szkolnych kursy szkolne linii 133 do Iwin zostaną zawieszone. Wszystkie pozostałe kursy linii tramwajowych i autobusowych będą realizowane według normalnych roboczych rozkładów jazdy.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?