Kolejna koncertowa odsłona Harry'ego Pottera już niebawem - "Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert" już niebawem, bo 17 października. W Hali Stulecia przy ul. Wystawowej we Wrocławiu zobaczymy film "Harry Potter i Komnata Tajemnic" z muzyką na żywo.

Koncerty symfoniczne do filmów o Harry’m Potterze wracają do Polski z drugą częścią: "Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Mieszkańcy Wrocławia I okolic będą mogli wziąć udział w wydarzeniu już 17 października w Hali Stulecia. Niezapomnianą ścieżkę autorstwa Johna Williamsa w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Widzowie będą mogli od nowa przeżyć magię filmu, oglądając go na wielkim, 480 calowym ekranie HD. Koncerty są częścią światowego tournee stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products. Koncerty muzyki filmowej do serii filmów o Harrym Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku są kolejną magiczną przygodą w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

W filmie “Harry Potter i Komnata Tajemnic” na początku drugiego roku w szkole czarodziejów walczą nawet drzewa, latają samochody, a przed niebezpieczeństwem ostrzega Harry'ego domowy skrzat, Zgredek. W tym roku w Hogwarcie słychać rozmowy pająków, a wyjątkowe zdolności Harry’ego do komunikacji z wężami niepokoją nawet jego przyjaciół. Druga część przygód Harry’ego Pottera to kolejny rok wyjątkowych, ale także niebezpiecznych przygód, które zapowiada krwawy napis na ścianie “Otworzy się Komnata Tajemnic”. Ocalenie Hogwartu będzie wymagało od Harry’ego, Rona i Hermiony odwagi i wykorzystania wszystkich magicznych zdolności.

Bilety na "Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert" są w cenie od 90 do 250 złotych. Można je kupić za pośrednictwem strony eventim.pl. Początek wydarzenia o godz. 19.00.

Konkurs

Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na "Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". By wziąć udział w konkursie, wyślijcie na adres kinga.czernichowska@gazeta.wroc.pl maila. W treści odpowiedzcie na pytanie: Który bohater sagi jest Waszym ulubionym i dlaczego? Podajcie także swoje imię i nazwisko. Macie czas do 12 października do godz. 23.59. Zwycięzcy dostaną maila zwrotnego z informacją o tym, jak odebrać nagrody.


Urząd miasta

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

L (gość)

Byłam na I cześci. Straciłam czas i pieniądze. Ani to koncert, ani kino. Niewygodne krzesła, brak atmosfery. Nie polecam.