Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Koncert kolęd we wrocławskim kościele garnizonowym odbędzie się 9 stycznia 2016 r. o godz. 19.30. Kolędy zaśpiewa Hanna Banaszak.

Koncert kolęd w Bazylice Garnizonowej odbywa się od 2000 roku. Do tej pory wystąpili, m.in.: Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej Poznańskie Słowiki, Mieczysław Szcześniak, Andrzej Sikorowski z zespołu Pod Budą z córką Mają, dziecięcy zespół Arka Noego, Orkiestra Koncertowa Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego z solistami, zespół Golec uOrkiestra, Krystyna Prońko.

W tym roku przed widzami pojawi się Hanna Banaszak, która wykona najpiękniejsze polskie kolędy m.in. Cicha noc, Bóg się rodzi, Lulajże Jezuniu, Oj Maluśki Maluśki oraz wiele innych w przepięknych i niebanalnych aranżacjach

Bilety na koncert kosztują 25 zł w przedsprzedaży (DCiK, Rynek - ratusz) i 30 zł w dniu koncertu (na miejscu wydarzenia).

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!