The Dead Daisies The Dead Daisies

(© Materiały prasowe )

GITAROWY REKORD GUINNESSA 2018. Hardrockowy zespół The Dead Daisies, składający się z najlepszych rockowych muzyków, wystąpi w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa w 2018 roku.

GITAROWY REKORD GUINNESSA 2018Pięciu mitycznych bogów hard rocka 1 maja odwiedzi Wrocław. Zespół The Dead Daisies składa się z jednych z najlepszych rockmanów na świecie: Johna Corabiego (Mötley Crüe, The Scream), Marco Mendozy (Thin Lizzy, Whitesnake), Briana Tichy’ego (Ozzy Osbourne, Foreigner), Davida Lowy’ego (Red Phoenix, Mink) i Douga Aldricha (Whitesnake, Dio). To oni pomogą w 2018 roku pobić Gitarowy Rekord Guinnessa we Wrocławiu.

Istniejący od zaledwie czterech lat amerykańsko-australijski kolektyw to supergrupa, jakiej świat dotąd nie widział - społeczność oparta na przyjaźni i miłości do prawdziwego rock’n’rolla! Fenomen The Dead Daisies nie opiera się wyłącznie na renomie najlepszych muzyków. Skład formacji jest płynny, w ciągu kilku lat przewinęło się przez niego prawie dwudziestu artystów - m.in. Richard Fortus (Guns N’ Roses i The Psychedelic Furs), Dizzy Reed (Guns N’ Roses), Darryl Jones (The Rolling Stones i zespół Stinga), Charley Drayton (The Cult) i Jon Stevens (Noiseworks i INXS). Ta nieprawdopodobna ekipa na nowo zdefiniowała sens klasycznego rocka.

W rock’n’rollowym panteonie The Dead Daisies rolę Zeusa pełni niewątpliwie gitarzysta David Lowy, pomysłodawca i lider projektu.

The Dead Daisies zagrają 1 maja na wrocławskim Rynku.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!