Galerie Handlowe Wrocław

Galerie handlowe Wrocław: w Magnolii czekają na Was m.in. stare komputery (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Galerie handlowe Wrocław - weekendowe atrakcje. W ostatni weekend sierpnia wrocławianie będą mogli skorzystać z bogatej oferty rozrywkowej przygotowanej przez galerie. Sprawdźcie!

Jest w czym wybierać: Galerie handlowe Wrocław to w ten weekend m.in. seanse filmowe, turniej gier komputerowych, a także trzecia edycja konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów", popularyzującego lokalne specjały.

ZOBACZ TEŻ: Weekendowe atrakcje dla dzieci (LISTA)

Galerie handlowe Wrocław: Filmowe atrakcje


W najbliższą sobotę odbędzie się ostatni pokaz kina letniego na dachu Domu Handlowego Renoma.
Tym razem można będzie poprawić sobie humor podczas oglądania filmu pod tytułem "Larry Crowne - uśmiech losu", w reżyserii Toma Hanksa. Korzystając z leżaków plażowych, poznamy historię bohatera, który wiodąc uporządkowane życie, nieoczekiwanie traci pracę, co powoduje liczne perypetie.

ZOBACZ TEŻ: Weekend w regionie (LISTA IMPREZ)

Seans zaczyna się o godzinie 21.30. Udział w nim jest bezpłatny. W razie złej pogody organizatorzy zapewniają przeniesienie projekcji do sali restauracyjnej.

Galerie handlowe Wrocław - Game Tour


Magnolia Park zaprasza 24 i 25 sierpnia miłośników gier i nowych technologii. W tegorocznej edycji imprezy Game Tour, gracze będą mieli okazję zasiąść w symulatorze Formuły 1, pograć na konsoli oraz rozegrać turniej piłki nożnej w FIFA 2012.

- Nikt nie musi się obawiać, że jest początkującym graczem i pierwszy raz trzyma w rękach joystick, bo przy każdym stanowisku znajdzie się osoba z obsługi. Tutaj śmiało będziemy mogli przetestować najnowsze gry i sprzęt, a do tego obejrzeć komputery i konsole popularne w latach 80., od których przecież wszystko się zaczęło- mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Wystawa sprzętu sprzed 30 lat, dzisiaj już zabytkowego i nieużywanego, może okazać się ciekawą atrakcją dla młodszych i starszych fascynatów gier. Zobaczymy na przykład jeden z pierwszych komputerów domowych, ZX Spectrum 48K, który zachował się w idealnym stanie. W wydarzeniu można wziąć udział w sobotę i w niedzielę - od 10 do 20. Wstęp bezpłatny.

Smakosze w Pasażu


Galerie handlowe Wrocław przygotowały też nie lada gratkę dla smakoszy. Finał konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" już po raz trzeci odbędzie się w Pasażu Grunwaldzkim. Do tegorocznej edycji etapu wojewódzkiego 48 dolnośląskich producentów zgłosiło aż 59 produktów. Będzie można skosztować przysmaki nagrodzone w poprzednich latach, które otrzymały nagrodę "Perła 2013" lub zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Prezentacja połączona z degustacją odbędzie się 24 sierpnia na poziomie O i potrwa od godz. 11 do godz. 16.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!