Arka Gdynia - GKS Katowice 1:2 [ZDJĘCIA]. GieKSa wygrywa w Gdyni. Kibice przerwali mecz

ivan
Piotr Kwiatkowski/Ekstraklasa.net
GKS Katowice wygrał w Gdyni z Arką 2:1. Sędzia spotkania w drugiej połowie musiał na kilka minut przerwać spotkanie. A wszystko przez kibiców, którzy odpalili na trybunie race. Dym unoszący się z nich utrudniał grę.

Goście z Katowic otworzyli wynik spotkania tuż prze przerwą. Po rajdzie z lewej strony boiska Przemysława Pitrego, piłka trafiła do Arkadiusza Kowalczyka, a ten bez problemów trafił do pustej bramki.

Walne Zgromadzenie GKS Katowice. Miasto ma większość!

Gospodarze wyrównali osiem minut po przerwie. Błąd defensywy GieKSy wykorzystał Piotr Kukis, który przejął piłkę, przebiegł do przody kilka ładnych metrów i strzelił nie do obrony z linii pola karnego.

Remis utrzymywał się jednak tylko niespełna 10 minut. W 62. minucie gry Sobieraj podał do...Pitrego, a ten nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem Arki Gdynia.

Więcej zdjęć z sobotniego spotkania Arka - GKS znajdziesz w serwisie Ekstraklasa.net!

Spotkanie zostało przerwane w 82. minucie gry. Sędzia zdecydował się na taki krok po tym jak kibice Arki odpalili race, a te zadymiły stadion.Po kilku minutach gra została wznowiona. Bramki jednak już nie padły.