Śląsk Wrocław pewnie pokonał Wisłę Kraków aż 3:0 (ZOBACZ ZDJĘCIA)

RED, fot. Paweł Relikowski
Po dobrym meczu, Śląsk pokonał w piątek na własnym stadionie Wisłę Kraków. Do przerwy wrocławianie prowadzili 2:0, w drugiej połowie dołożyli jeszcze jedną bramkę. Strzelanie już w drugiej minucie meczu rozpoczął Sylwester Patejuk. Kolejne dwie bramki dołożył Łukasz Gikiewicz.

Po raz ostatni Śląsk zmierzył się z Wisłą w kwietniu, w półfinale Pucharu Polski. Wygrał na własnym stadionie 2:1, a w rewanżu 3:2.

CZYTAJ RELACJĘ Z MECZU ŚLĄSK - WISŁA
Obie drużyny spotykały się dotychczas 65 razy. 28 spotkań zakończyło się zwycięstwem Śląska, padło 14 remisów, a 23 razy wygrała drużyna z Krakowa. Po dzisiejszym meczu można już odnotować 29 zwycięstwo Śląska.