Fundacja LC Heart, ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław KRS: 0000299720 www.lcheart.pl Opis działalności: Fundacja LC Heart powstała w celu realizacji planów pomocy charytatywnej określonych przez ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Fundacja LC Heart, ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław KRS: 0000299720
www.lcheart.pl


Opis działalności:
Fundacja LC Heart powstała w celu realizacji planów pomocy charytatywnej określonych przez Fundatora Pana Leszka Czarneckiego. Zainaugurowała swoją działalność w 2007 roku we Wrocławiu. Fundacja jest organizacją pozarządową non profit i zajmuje się szeroko rozumianą pomocą dla dzieci i młodzieży oraz, w przypadkach szczególnych, inną działalnością charytatywną. Zakres działania Fundacji LC HEART został określony w statucie.
Główne kierunki działania Fundacji LC Heart to:
1. Pomoc dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej oraz materialnej poprzez urzeczywistnienie idei wyrównania szans.
2. Wspieranie wybitnie uzdolnionych przedstawicieli młodego pokolenia dzięki finansowaniu programów stypendialnych (naukowych oraz socjalnych).
3. Działanie na rzecz dzieci i młodzieży poszkodowanych w wyniku urazów i chorób oraz próba umożliwienia im powrotu do środowiska.
Fundacja LC Heart jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Rejestrze Fundacji, Stowarzyszeń i innych Organizacji Społecznych. Fundacja działa na podstawie Statutu i podlega kontroli.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

katarzyna (gość)

potwierdzam opinię poniżej, zgadzam się, ze robią duzo dobrego dla dzieci i młodzieży, znam osobiście osoby, którym fundacja pomogła, kiedy inni pomagają potrzebujacym to zawsze jest to na plus

magda (gość)

brawa dla fundacji i Państwa Czarneckich, robią duzo dobrego dla innych ludzi, oby tak dalej!