4. Festiwal Aktorstwa Filmowego rozpocznie się 10. października Galą Otwarcia o godz. 19:30, prowadzoną przez Grażynę Wolszczak i Artura Żmijewskiego. 11. października podczas pierwszego seansu czeka na nas francuski film "W rytmie serca". Oprócz tego w niedzielę zobaczymy na ekranie m.in. Brada Pitta czy Romaina Durisa, spotkamy także Annę Dereszowską i Małgorzatę Zajączkowską.

4. Festiwal Aktorstwa Filmowego w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ul. Piłsudskiego 64a) otwiera swoje podwoje.

W niedzielę o godz. 10:00 zostanie wyświetlony francuski film „W rytmie serca” w reżyserii Jacquesa Audiarda z Romainem Durisem w roli głównej. To historia 28-letniego Toma, który idąc w ślady ojca, prowadzi przestępcze interesy. Pewnego dnia przypadkowe spotkanie skłania go do rozpoczęcia nauki gry na fortepianie. Tom przeczuwa, że lekcje mogą być ostatnią okazją do wyrwania z przestępczego środowiska . Scenariusz filmu został opary na powieści „Placki” Jamesa Tobacka.

O godz. 13:00 na ekranie czwartego FAF zagości „Babel” w reżyserii Alejandro Gonzáleza Iñárritu z Bradem Pittem w roli głównej. Film opowiada historie splatających się ze sobą losów pary amerykańskich turystów, rodziny z Maroka, niani oraz japońskiej dziewczyny. Akcja filmu rozgrywa się na pustyni w Maroku. Pasterz, aby chronić swoje stado przed szakalami, kupuje od sąsiada strzelbę.

ZOBACZ TAKŻE: American Film Festival - znamy już cały repertuar (PROGRAM, BILETY)

O godz. 16:00 zostanie wyświetlony pierwszy z filmów konkursowych - „Pani z przedszkola” z Adamem Woronowiczem i Karoliną Gruszką. Film opowiada historię rodziny, której życie do góry nogami wywraca pewna przedszkolanka.

Drugim filmem konkursowym jest nowość: „Noc Walpurgii” z Małgorzatą Zajączkowską w głównej roli, który odbędzie się o godz. 19:00 w DCF. Po filmie przewidziane jest spotkanie z aktorką.

O godz. 17:00 w Centrum Technologii Audiowizualnych (ul. Wystawowa 1) rozpocznie się recital Anny Dereszowskiej pod tytułem „Instrukcja obsługi kobiety”.

Wstęp jest bezpłatny - na seanse trzeba odebrać wejściówki w kasie DCF-u, a na recital w CeTA.


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTIWALUZobacz trailer filmu "Babel" z Bradem PittemKomentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!