Jacek Fedorowicz Jacek Fedorowicz

(© Agnieszka Ucińska )

10 współczesnych autorów, 10 czytających i 10 niezwykłych miejsc - przed nami 6. edycja Europejskiej Nocy Literatury.

Europejska Noc Literatury odbędzie się 22 kwietnia, tym razem na wrocławskim Nadodrzu, m.in. w Infopunkcie na Łokietka 5 i w Klubie pod Kolumnami (pl. św. Macieja 21). Pierwszym z czytających, który potwierdził udział w wydarzeniu, jest aktor i satyryk Jacek Fedorowicz. Kto jeszcze weźmie udział w 6. edycji Europejskiej Nocy Literatury? Przekonamy się wkrótce.

- Podczas szóstej edycji Europejskiej Nocy Literatury po raz drugi zaprosimy uczestników na spacer poza ścisłe centrum miasta: tym razem do znanych i mniej znanych zakątków wrocławskiej dzielnicy Nadodrze - mówi Katarzyna Janusik, koordynatorka projektu.

Organizatorzy nie chcą zdradzać tytułów książek, które zostaną zaprezentowane przez zaproszonych gości. Jak mówi nam Kajetan Buturlak, chodzi o pozycje, nawiązujące tematem do przyrody.

Czytania, podczas których znani odczytują fragmenty dzieł współczesnych autorów, odbędą się w godzinach 17.00-22.00. Więcej informacji niebawem.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!