EuroBasket 2009 zbliża się wielkimi susami. Trudno się dziwić, że zainteresowanie imprezą wśród kibiców jest coraz większe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Co mogą zrobić ci, którzy jeszcze nie nabyli biletów, a raptem zapragnęli uczestniczyć w koszykarskim święcie?
- Uważam, że powinni sobie kupić telewizor - przyznał Dariusz Szarmach, rzecznik prasowy EuroBasket 2009. - Na poważnie, na mecze we Wrocławiu, również te bez udziału Polski, w oficjalnej sprzedaży nie ma już wejściówek. Niestety, nie mamy hali na 20 tysięcy widzów i bilety rozeszły się bardzo szybko - dodaje.

Wejściówki umożliwiające obejrzenie EuroBasket na żywo można jeszcze nabyć na aukcjach w internecie. Tam jednak przykładowo cena biletu na mecz Polska - Litwa wynosi 270 zł. Na pocieszenie przypomnijmy, że przed halą będzie utworzona specjalna strefa kibica, a w niej ustawiony telebim. Ponadto mecze będą transmitowane przez telewizję.
- Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby każdy fan basketu mógł w szerszym gronie uczestniczyć w tym wydarzeniu - zaznaczył Szarmach.

Podobnie przedstawia się sytuacja w Warszawie, gdzie swoje mecze będzie rozgrywał jeden z głównych faworytów do złota - Hiszpania. Biletów brakuje także na decydujące spotkania w Katowicach.
- Szanse na nabycie wejściówek są jeszcze w Bydgoszczy, Poznaniu i Gdańsku. Oczywiście nie jest wykluczone, że w kasach innych hal także pojawią się bilety. Będą to jednak najwyżej śladowe ilości - przyznał Dariusz Szarmach.

Obok Polaków, dużo biletów wykupili kibice przyjezdni. Swój przyjazd zapowiedziała chociażby spora rzesza Litwinów.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!