Dziewczyna z dredami czyli jak wykazać się kreatywnością w poszukiwaniu pracy

Magdalena Gintowt-DziewałtowskaZaktualizowano 
Pani Ewa Suchodolska – Dziewczyna z dredami: Jaki pogląd życiowy wyrażają Pani dredy?:)

Pani Ewa Suchodolska – Dziewczyna z dredami:
Jaki pogląd życiowy wyrażają Pani dredy?:)

Dredy po prostu mi się podobają, nie zrobiłam ich z myślą o manifestacji swoich przekonań. Wiele wartości wyznawanych przez rastafarian jest mi bliskich, ale nie z tą myślą zdecydowałam się na dredy.

Czym na co dzień, poza poszukiwaniem alternatyw dla zwykłego cv, interesuje się Dziewczyna z dredami ?:)

Interesuję się rękodziełem, lubię tańczyć, uwielbiam czytać książki.

Skąd pomysł na formę życiorysu w postaci bloga i promocję z billboardem?

Pomysł pochodzi od znajomej, która zawodowo zajmuje się reklamą. Na blog zdecydowałam się, ponieważ chciałam przybliżyć ewentualnym pracodawcom swoją osobę, czego nie da się zrobić na plakacie.

Cały wywiad przeczytacie na serwisie praca.gratka

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.12.08 22:36:50

Mam 12 lat i jak widze ludzi typu o boże patrzcie na te paskudne włosy ale brzydkie to mi sie rzygać chce każdy wyraża się jak chce a nie jak inni to. Mam dużo kolegów i koleżanek które się wyróżnieją: kolorem skóry, uczesaniem włosów lub ubiorem , ale to nie wpływa negatywnie na moje zachowanie ale odwrotnie bo poznaje świat a nie ciągle to samo a po za tym wygląd nie świedczy że ktoś pali lub ćpa czy pije i przepraszam za jakiekolwiek błędy i osoby której w jakiś sposób uraziłam tym komętarzem po prostu jestem sobą i wiem czego chce ;)

2013.12.06 16:16:45

Może już czas zgodnie z tytułem wykazać się kreatywnością i zmienić ten czołowy artykuł w dwóch działach na jakiś bardziej aktualny dotyczący spraw realnych. Na pierwszym miejscu zamieszcza się zawsze artykuły najciekawsze i najświeższe. I to jest właśnie kreatywność Droga Redakcjo.

2013.12.05 18:43:18

Tez mialem dredy, ale wczesniej czy pozniej legnie sie w nich robactwo... Scialem i wrocilem do normalnych... I jestem.zdrowy

2013.12.05 16:35:10

Nie wygląd,nie dredy świadczą o osobie! Znam panią Ewę osobiście ,jest miłą i sympatyczną osobą,włosy także ma zadbane. Niech każdy siebie ocenia,a nie obraża bez powodu.Pani Ewo serdecznie pozdrawiam.

2013.12.05 07:27:42

Panie Asek -moja córka też ma dredy i jest czysta i zadbana-dlaczego pan robi brudasöw z ludzi z dredami-wcale tak nie jest.

2013.12.04 14:36:46

nie moge na to patrzeć

2013.12.04 11:59:25

To jest KPINA z odwiedzających stronę Naszego Miasta...mam dość ogladania tego artykułu!!!

2013.12.04 07:05:30

Dziś widziałem człowieka z dredami. Miał je związane za głową w jeden prosty węzeł. Ktoś powie - nie oceniaj ludzi po wyglądzie. Ale stwierdzam, że wyglądały te włosy okropnie. Jestem pozbawiony włosów w około 50% lecz te które kiedyś nosiłem też były długie lecz czyste i zadbane.

2013.12.02 14:01:26

A ludzie z dredami są też zadbani i inteligentni i pozdrawiam tych którzy myślą inaczej

2013.12.02 07:27:06

Juz patrzec nie moge na te szkarade. Usuncie to paskudztwo!!!

2013.12.01 19:18:22

i trzeci tydzień z dredami zamiast wiadomości...

2013.11.30 06:13:42

ale wkurzające, od tygodnia o ile nie dwuch, chcąc sprawdzić wiadomości wyskakują mi te dredy. Ona i tak tej pracy nie znajdzie. Ja bym jej nie zatrudniła właśnie z uwagi na te dredy.

2013.11.29 14:17:36

Czy ktoś kto redaguje tą stronę ocknie sie wreszcie i usunie ten durny artykuł, który zalega w dwóch działach od ponad dwóch tygodni!!!!

2013.11.29 07:01:38

A coś innego potrafi oprócz lansowania się na bilbordach? Mop do łapy i szuru szuru

2013.11.28 08:35:12

Usuncie juz to !!!

2013.11.26 07:27:12

Kiedy w końcu zniknie ten tekst...?

2013.11.25 19:05:11

już 5 dni to widzę i zaraz mnie coś trafi? nie na już innych biednych ?!

2013.11.25 18:35:51

dredy raczej swiadcza o niechlujstwie jezeli ktos wie jak je aie robi :D

2013.11.22 02:31:07

Głupi pomysł. Rasowy rekruter nie bawi się w takie rzeczy (CV - dziwadła).