Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Dzielnicowy Roku 2014: Sukces policjanta z Zagórowa

GB
Dzielnicowy Roku 2014 - Sukces policjanta z Zagórowa
Dzielnicowy Roku 2014 - Sukces policjanta z Zagórowa Fot. KPP w Słupcy
Sierż. sztab. Emil Wojtczak z Posterunku Policji w Zagórowie zajął II miejsce w wojewódzkich eliminacjach VII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku 2014".

Wojewódzkie eliminacje konkursu "Dzielnicowy Roku 2014" odbyły się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. W zawodach wystartowało 60 policjantów – finalistów eliminacji na szczeblu komend miejskich i powiatowych policji.

Turniej składał się z dwóch etapów: testu wiedzy zawodowej oraz symulacji przyjęcia klienta – mężczyzny zgłaszającego zakłócenia ciszy i spokoju w porze nocnej przez osobę nieletnią.

- Sierż. sztab. Emil Wojtczak z Posterunku Policji w Zagórowie zajął II miejsce. Reprezentujący słupecką komendę policji funkcjonariusz zdobył tyle samo punktów co zwycięzca. O miejscach zdecydował czas pisania testu - informuje Marlena Kukawka, rzecznik KPP w Słupcy.

Najlepsi będą reprezentować wielkopolską policję w finałach ogólnopolskich. Zawody organizowane przez Szkołę Policji w Katowicach odbędą się w dniach od 13 do 15 października bieżącego roku.