Dr Misio, czyli zespół Arkadiusza Jakubika, aktora znanego m.in. z filmów Smarzowskiego, zagrał wczoraj, 6 października, w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu.

Grupę supportował Cyrkus Deriglasoff, czyli zespół Olafa Deriglasoffa, producenta muzycznego odpowiedzialnego za dwie pierwsze płyty formacji Dr Misio. "Zmartwychwstaniemy" to trzeci album Dr. Misio i to właśnie ten krążek Jakubik promował we Wrocławiu, a minionego lata także na Przystanku Woodstock, gdzie zespół dał również świetny koncert.

To właśnie z płyty "Zmartwychwstaniemy" pochodzą takie utwory, jak "Mordor", "Hejter" czy "Bądź moim Googlem". Podczas koncertu nie mogło jednak zabraknąć innych znanych i lubianych piosenek Dr. Misio. Tu można wymienić takie utwory, jak "Mentolowe papierosy", "Dziewczyny", "Hipster" czy wreszcie "Pogo", do którego słowa napisał Krzysztof Varga. Publiczność dała się porwać muzyce, fani pozdejmowali koszulki i wspólnie zatańczyli pogo, a potem, podczas bisu, Arkadiusz Jakubik zszedł ze sceny i bawił się razem z nimi.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu.

Urząd miasta

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

joe brody (gość) (Wesoły)

Tandeta z głupotą? Dr Misio to przede wszystkim cięte i inteligentne teksty. Możemy nie zgadzać się z ich przesłaniem, ale kojarząc je z tandetą czy głupotą, wystawiamy własnemu intelektowi raczej mierne świadectwo. Owszem, technikę wokalną można krytykować, ale to tak, jakby mieć za złe Młynarskiemu, że nie szkolił głosu u Ładysza...

Wesoły (gość)

Aktualnie tandeta z głupotą sprzedaje się najlepiej, fajnie byłoby to przełamać, a nie iść ślepo w ten trend. P. Kiniu kiedy dr. Misio nauczy się śpiewać? jest szansa czy Arkadiusz dalej pozostanie przy tym najtańszym sposobie sprzedaży SIEBIE...