Czy dziewczyna może dobrze wyglądać z tatuażem? [SZOKUJĄCE WZORY] Komu to pasuje?

Tatuowanie ciała stało się tak powszechne, że mało kogo dziwi widok dziewczyny z rysunkiem na szyi, ramieniu czy kostce. A czy wytatuowanie całego rękawa, dekoltu, a nawet pośladków to już nie o krok za daleko? Czy dziewczynom pasują takie tatuaże? Zobaczcie, jak mogą wyglądać wytatuowane dziewczyny. Uważacie, że im to pasuje?
 Instagram.com / modelwarehouse_magazine / bluesmoderno / inkedtime.vk

ow

  • Dziennik Zachodni
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.12.2018, 08:57

Fuj nigdy w zyciu tatuazu, jak mozna sie oszpecac jeszcze kobieta:(:( dla mnie nie do zaakceptowania.

12.12.2018, 11:27

mają chyba jakieś kompleksy, uzależnienie - przestają zauważać iż to jest paskudne

11.10.2018, 17:25

janusze, wszędzie janusze.. co jest z tym miastem???

18.09.2018, 13:21

proponuje jeszcze gołe pipy pokazać bo tylko tyle zabrakło robiąc ten artykuł.

14.09.2018, 20:23

Tylko chory na umyśle się dziarga !

13.09.2018, 08:41

Im niższy IQ tym więcej tatuaży.

09.09.2018, 10:01

Bardzo celnie!

08.09.2018, 16:49

Skąd ten pęd do szpecenia ciała się bierze?

08.09.2018, 01:37

Ja najszybciej i z przyjemnością

08.09.2018, 01:36

Jak pewnie jesteś gruba i paskudna to dlatego byłoby ci wstyd się rozebrać, szkoda mi ciebie i reszty tych zacofanych umysłów

08.09.2018, 01:32

Jebane zacofane ścierwa jeszcze minusuja Chyby jedyny medry komentarz tutaj, oprócz mojego

08.09.2018, 01:29

A tak inną drogą, jaki jest sens wstawiania zdjęć ”suicide girls” jak każdy normalny człowiek który choć trochę się interesuje to wie, że w tym chodzi o jak największą ilość tatuaży polecam m.in Panią Felicia Piana znaną również pod pseudonimem Fishball Suicidegirl, z nią to mógłbym się nawet ożenić

08.09.2018, 01:25

Normalnie, z przyjemnością, idź się lecz człowieku lepiej

08.09.2018, 01:23

Kur*a ludzie, co wy ćpiecie... Jak widzę jak ktoś pisze, że tatuaże powodują raka to wydaje mi się, że osoba pisząca taki komentarz ma właśnie takiego raka... mózgu. To samo tyczy się "oszpeciła się tatuażami jak kryminalistka" idź ty się lecz człowieku, mam chęć zrobić sobie tatuaż to go robię, a nie w więzieniu ci je robią, żeby było wiadomo, że kryminalista... Idźcie się wszyscy leczyć, banda zacofanych debili, najchętniej to byście do komuny wrócili

07.09.2018, 06:43

jak dotknąć lu podu----ć takie coś

06.09.2018, 09:23

nie każdy jest światowcem, w dodatku z tak wybitnym umysłem. Nie można porównywać ludów z dalekich krajów które sztukę tatuażu mają wpisaną w swoje obyczaje, gdzie za pomocą malunków na ciele wyrażali swoją osobowość, przynależność klasową, pochodzenie, stan cywilny. To wszystko, czego nie mogli przekazać za pomocą mowy czy pisma, gdyż byli analfabetami, a sąsiedzi z innej wioski czy wyspy posługiwali się innym narzeczem. Teraz robią to dla kasy, aby jakiemuś turyście z Polski centralnej, mogła opaść kopara.
Wyrażamy swoje opinie odnośnie tatuaży i każdy może mieć swoje zdanie, gdyż ma inną datę i miejsce urodzenia, pochodzenie, wrażliwość i poczucie smaku. To że w Chinach i Korei przysmakiem jest psie i kocie mięso, też ma mnie smakowo fascynować, bo inaczej będę zaściankowym umysłem ? Żyjemy w innych kulturach i nie wszystkie zwyczaje ze świata musimy naśladować jak papugi. W moich czasach, jak tu ktoś wcześniej napisał, tatuowali się tylko marynarze i przestępcy. Można sobie robić malunki na ciele, bo taka moda, ale po dziesięciu latach zaczynamy inaczej myśleć, zmienia się moda i środowisko w którym przebywamy. Nie popieram tatuaży, jak też wszystkiego co jest wzorowane na stylu życia zmanierowanych mieszkańców USA.

06.09.2018, 09:13

CO ZA DUŻO,TO NIE ZDROWO!!PO ZA TYM,NIE KAŻDEJ KOBIECIE PASUJE TATUAŻ!!JEDNEJ MOŻE,DODAĆ ATRKACYJNOŚCI, A INNĄ OSZPECIĆ!!W POLSCE TEGO BEZGUŚCIA JEST NA PĘCZKI!!

06.09.2018, 08:46

Mam ładną córkę, która niestety oszpeciła się tatuażami jak kryminalistka. Kocham ją, ale zadała mi ból.
Na początku lat 70 u.w. była subkultura tzw . ' gitowców' którzy dziargali sobie pod okiem kropki. Spotkałem wiele starszych pań na stanowiskach, które teraz mają w tym miejscu blizny, albo obrzydliwy pieprzyk namalowany tuszem.

04.09.2018, 21:13

nie nie pasujadziewczyna tatuaze

04.09.2018, 21:12

nie nie pasujadziewczyna tatuaze

04.09.2018, 06:30

PRACUJĄ NA NOWOTWORY, !!!!

03.09.2018, 09:30

jejkuuu..."WNUCZKOM opowiada" , komu?czemu? - " Wnuczkom" Celownik. Liczba mnoga. A nie na litość "wnuczką" ( z kim rozmawiasz? z WNUCZKĄ. Narzędnik. Liczba pojedyncza. Dziękuję.

30.08.2018, 16:06

Jak można piękne ciało oszpecać jakimiś rysunkami? Za dwa lata przestanie być taka moda i zostanie tylko amputacja ręki lub nogi. Dziary przestaną być kiedyś modne jak 2x2=4.

30.08.2018, 15:20

Prawdopodobnie te komentarze są durne.

30.08.2018, 15:15

George Clooney zapytany dlaczego nie ma żadnych tatuaży – Odpowiedział: a czy jest sens oklejać ferrari.