Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W tę sobotę w Centrum Stworzonym dla Zdrowia we Wrocławiu na pl. Nowy Targ w godzinach 16:00 – 18:00 odbędzie się wykład: „Co i ile pić? Czyli cała prawda o nawadnianiu organizmu!”. Wykład będzie prowadziła specjalistka ds. dietetyki, technolog żywienia – mgr inż. Katarzyna Kubisiak z Wrocławskiego Centrum SPA. Wstęp bezpłatny.

Z wykładu dowiemy się, dlaczego powinnyśmy się nawadniać, jak obliczyć, ile powinnyśmy spożywać napojów dziennie, oraz co warto pić na diecie. Uczestnicy dowiedzą się również, jakie napoje nawadniają, a jakie odwadniają organizm.

Po wykładzie dietetyczka przeprowadzi bezpłatnie ocenę wyników na podstawie wykonanej wcześniej analizy składu ciała dla uczestników wykładu. Ponadto dwóch uczestników wykładu będzie mogło skorzystać z konsultacji dietetycznej, w ramach których omówione będą błędy żywieniowe oraz zostaną udzielone wskazówki dotyczące racjonalnego odżywiania wspieranego aktywnością fizyczną. Natomiast trzy osoby otrzymają indywidualny jadłospis oczyszczający.

O Centrum
Centrum Stworzone dla Zdrowia otwarte jest codziennie, od 10:00 do 20:00, przez całe lato. Na miejscu można sprawdzić kondycję swojego organizmu, otrzymać cenne wskazówki dotyczące nawyków, a także inspirację do troski o dobre samopoczucie. Wstęp bezpłatny. Centrum jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sprawdź program na cały weekend TUTAJ.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!