Ponad 150 osób wzięło udział w charytatywnym maratonie zumby, który załoga Body Design zorganizowała dzisiaj w hali sportowej. Popularnego tańca uczyli tancerze z całej Polski, którzy zjechali do Wielunia.

Uczestnicy maratonu tańczyli zumbę przez trzy godziny, praktycznie ani na chwilę nie schodząc z parkietu. Choć tancerki dały im niezły wycisk, wszyscy wychodzili z hali sportowej z uśmiechem na ustach.

- Na co dzień jesteśmy instruktorkami tańca i nie spodziewałyśmy się, że dostaniemy taki wycisk, ale cieszymy się, że tańcząc możemy pomóc Julce. Dla nas był to fantastyczny maraton - mówiły uczestniczki zabaw.

- Cieszymy się, że Wieluń dał się porwać do tańca. Mamy nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej- mówi Katarzyna Majdowska, jedna z inicjatorek akcji.

- Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitness. Uczestnicy maratonu radzą sobie niesamowicie. Zabawa jest przednia. Uzupełniamy się wzajemnie pozytywna energią - mówią tancerze, którzy cieszyli się z zainteresowania imprezą.


Przypomnijmy, że dochód z wejściówek zostanie przekazany na leczenie 13-letniej Julii Urbaniak.

Julia Urbaniak od urodzenia dzielnie walczy z bardzo poważnymi schorzeniami, między innymi dziecięcym porażeniem mózgowym, retinopatią wcześniaczą, niedorozwojem móżdżku, padaczką, zapaleniem stawów, osteoporozą, wadą wzroku i postawy ciała.

- Julka ma 13 lat i choć walczy z przeciwnościami losu, to wymaga stałego, a przede wszystkim bardzo kosztownego leczenia i rehabilitacji. Stąd nasz pomysł zorganizowania charytatywnego maratonu zumby - dodaje Katarzyna Majdowska..

Wśród uczestników charytatywnego maratonu rozlosowano także nagrody m.in. karnety do Body Design, masaże oraz wizytę u fryzjera.


Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

obywatel (gość)

pełne wyrazy szacunku dla instruktorek i organizatorów za tak szlachetny cel. ukłony oraz dla tanczących,