Cezary Strumnik został wicemistrzem Europy. Zawody odbyły się w Anglii

Bożena Wolska
Cezary Strumnik został w Oulton Broad (Anglia) srebrnym medalistą motorowodnych Mistrzostw Europy w klasie OSY400. Przed Polkiem znalazł się tylko Estończyk Rasmus Haugasmagi,

Cezary Strumnik, motorowodniak z Chodzieży, w miniony weekend startował w Mistrzostw Europy w klasie OSY400, które odbyły sie w Oulton Broad w Anglii. Wywalczył tam tytuł wicemistrza, przed nim był tylko Estończyk Rasmus Haugasmagi, aktualny Mistrz Świata i obrońca złotego medalu Mistrzostw Europy z 2017 roku.

Zobacz zdjęcia z zawodów motorowodnych w Chodzieży

Tak więc Cezaremu Strumnikowi po raz kolejny nie udało się wygrać z motorowodniakiem z Estonii, z którym rywalizuje od lat.Trzecie miejsce w Mistrzostwach Europy zajął Jamie Marr (Wielka Brytania).
Przypomnijmy, że 17 czerwca w Ślesinie chodzieski zawodnik został srebrnym medalistą Mistrzostw Świata w swojej klasie.