Bovska Bovska

(© Materiały prasowe)

Bovska to muzyczny fenomen. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany dwa dni po premierze. Artystka wystąpi we Wrocławiu 26 marca 2017 roku.

Zaśpiewa w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego. Na koncercie nie zabraknie najbardziej znanych przebojów Bovskiej, ale pojawią się również nowości.

Utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie. Artystka otrzymała również Złotą Płytę za sprzedaż w liczbie ponad 10 tys. egzemplarzy singla „Kaktus”.

Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka „Kaktus”, która podbiła serca publiczności, stała się motywem przewodnim czołówki serialu TVN „Druga Szansa”, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska.

Bovska wystąpi we Wrocławiu 26 marca. Koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Bilety są w cenie 35, 40, 45 i 50 złotych. Można je kupić w sklepach sieci Empik, Saturn i MediaMarkt.


Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!