Bitwa na pomidory już w czerwcu w Warszawie

Bitwa na pomidory już w czerwcu w Warszawie (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tomato Battle 2012 zostanie zorganizowana 23 czerwca na Torze Stegny w Warszawie.

To będzie pierwsza taka bitwa w Polsce. Pod koniec czerwca w Warszawie zorganizowana zostanie polska edycja tradycyjnej hiszpańskiej zabawy - La Tomatina.

Na pomidorowej bitwie w stolicy będzie można zarówno powalczyć na pomidory, jak i obserwować widowisko z bezpiecznej odległości. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, ale głównym punktem programu są pomidory, dokładnie 20 ton pomidorów. W bitwie można wziąć nawet 2000 osób. Po wyczerpującej walce na pomidory, będzie można wypocząć w "hamakowej strefie chilloutu".

Pomidory, które trafią na Tor Stegny, i tak byłyby do wyrzucenia. - Nie nadają się do jedzenia - informuje Kamil Kardas z NoNoobs.pl, które organizuje "czerwoną jatkę". - Tak się dobrze składa, że stare pomidory, z których korzystamy, są również miękkie, więc trafienie takim pomidorem nie jest bolesne.

Wstęp na imprezę jest płatny. Informacje o biletach i program imprezy znajdziecie na mmwarszawa.pl: Bitwa na pomidory po raz pierwszy w Polsce! , Karolina Eljaszak


Zobaczcie, jak wygląda bitwa pomidorów

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

adrian (gość)

Bardzo fajny pomysł. Nie mogę się doczekać. Na pewno będę. Pomidorowa bitwa to jet to.

Lonia (gość)

Pomidorowe szaleństwo . zawita nad Wisłę. Brawo, w końcu szykuje się jakaś szałowa bitka. Do zobaczenia.