Ayo Ayo

(© Materiały prasowe)

Ayo powraca do Wrocławia. Zaśpiewa podczas 3-majówki 2018. Ayo będzie promować w stolicy Dolnego Śląska swoją najnowszą płytę.

3-MAJÓWKA 2018. AYO NA 3-MAJÓWCEPolską publiczność podbiła utworem „Down On My Knees”, pochodzącym z debiutanckiego albumu „Joyful”. Płyta przyniosła jeszcze 2 kolejne przeboje „Life Is Real” i „And It’s Supposed To Be Love”. W Polsce w dniu premiery zyskał status Złotej Płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album „Joyful” był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku.

W październiku 2016 roku Ayo wydała album zatytułowany po prostu "Ayọ". Krążek promują piosenki "I'm a Fool" i "Paname". Co ciekawe, płyta została nagrana w mieszkaniu Ayo na Brooklynie przy wykorzystaniu smartfona i laptopa.

Nie podano jeszcze, w którym dniu festiwalu wystąpi Ayo. 3-majówka rozpoczyna się 1 maja i trwa, jak sama nazwa wskazuje, trzy dni. W tym roku znów powstaną dwie sceny - jedna na Pergoli, druga w Hali Stulecia.

3-MAJÓWKA 2018. BILETY, KARNETY [CENY]Promocyjna cena karnetów na 3 dni imprezy to zaledwie 99 zł. Karnety 2-dniowe kosztują 79 zł, a bilety na jeden dzień można kupić za 49 zł.


Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!