(© Janusz Wójtowicz / Polska Press Grupa)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lipcowa edycja Arkadowego Uniwerku dla dzieci odbędzie się pod znakiem piłki nożnej. Maluchy odwiedzi tego dnia także maskotka wrocławskiego klubu piłkarskiego WKS Śląsk Wrocław - Orzeł Ślązak. Młodzi piłkarze będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoim ulubieńcem. Piłkarska szkółka odbędzie się w sobotę, 25 lipca o godzinie 12.

Podczas wakacyjnych zajęć w ramach Arkadowego Uniwerku dzieci wezmą udział w prawdziwym minitreningu piłkarskim. Pokonają tor przeszkód, m.in. slalom z piłką czy rzuty karne oraz pod okiem trenera będą uczestniczyć w rozgrzewce i w minimistrzostwach Arkad Wrocławskich w piłce nożnej. Najmłodsi kibice wspólnie z animatorami zagrzewać będą uczestników meczów do sportowej walki o najwyższe miejsce na podium.

Udział w zajęciach, odbywających się w ramach Arkadowego Uniwerku raz w miesiącu, jest bezpłatny. Aby się zapisać na najbliższe warsztaty, należy odwiedzić Arkady Wrocławskie 25 lipca o godzinie 12. Zajęcia tradycyjnie odbędą się w łezce eventowej na poziomie 0.

Dla najpilniejszych studentów zostały przygotowane upominki - kupony do Boboq Fresh, bilety do Multikina w Arkadach Wrocławskich oraz gadżety od ToysBox.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!