Andrzej Rogiewicz wygrał bieg w Prabutach

Piotr Piesik
Archiwum
Andrzej Rogiewicz odniósł kolejny sukces - zawodnik Zantyra Sztum wygrał VI Bieg Liwa Cup w Prabutach.

Andrzej Rogiewicz okazał się najlepszy z grona 106 zawodników, którzy dotarli do mety. Na dystansie 5,5 km podopieczny trenera Bartosza Mazerskiego uzyskał rezultat 16.12. Na ósmym miejscu finiszował Rafał Chętnik z czasem 19.34, wygrał też kategorię wiekową M 30. Dziesiąte miejsce zajął Jan Giembicki z czasem 19.45 - zajął też drugie miejsce w kategorii M 20.

Miejsca kolejnych reprezentantów Zantyra: 20. Krzysztof Spalk 20.50; 25. Andrzej Łukomski 21.19; 34. Leon Treć 22.58.