Zobacz jak uniknąć korki we Wrocławiu

korki wrocław (© Lucyna Jadowska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sprawdź aktualności drogowe we Wrocławiu. Unikaj korków dzięki mapie utrudnień w mieście.


Zobacz również: Informacje drogowe WrocławNa mapie poniżej znajdziecie aktualną sytuację na wrocławskich drogach: kolory czerwone oznaczają, że na danych ulicach pojedziemy wolno, kolory żółte i niebieskie, że są one bardziej przejezdne. Ponadto oznaczone zostały fotoradary, miejsca wypadków, kontrole i inspekcje drogowe.

Serwis powstał we współpracy z portalem Korkowo.pl, a dane na mapie korków we Wrocławiu są na bieżąco aktualizowane na podstawie informacji dostarczanych przez kierowców korzystających z systemu Yanosik.

Wrocław: mapa korków i utrudnień drogowych: fotoradary, wypadki, kontrole drogoweWyświetl większą mapę


Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

smerfetka (gość)

Remont obecny ulicy Grabiszyńskiej wprowadził straszny zamęt w organizacji ruchy zaczynając o zmian pierwszeństwa ruchu dla ulicy Ostrowskiego powodując kilometrowe korki w porze rannej ludzi jadących do pracy. Organizacja ruchu komunikacji Miejskiej MPK to Totalna Porażka. Bo autobusy mają zmienione trasy tymczasem dostać się do pracy z wielkich osiedli od Nowego Dworu w kierunku FAT do Tramwajów to zupełny absurd tylko jeden autobus Lini MPK 119 jeździ na dodatek ze zmienionym letnim rozkładem letnim. Dla kilku tysięcznej liczby pasażerów. Kto winien jest tej głupiej organizacji ruchu ? Jaki Urzędas za to odpowiada ? Powinien ponieść natychmiast konsekwencje razem z Wojewodą Miasta i Prezydentem miasta którzy się przecież pod tym podpisali