Marszałek Piłsudski tym razem pojawi się w Trzebnicy, ale wrocławianie też nie powinni narzekać na nudę Marszałek Piłsudski tym razem pojawi się w Trzebnicy, ale wrocławianie też nie powinni narzekać na nudę

Marszałek Piłsudski tym razem pojawi się w Trzebnicy, ale wrocławianie też nie powinni narzekać na nudę. (© Janusz Wójtowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Coraz więcej Dolnoślązaków nie ogranicza się do pochodów, festiwali pieśni patriotycznych czy składania kwiatów pod pomnikami.

- Wybieram się z grupą działaczy na koncert Dżemu i TSA we wrocławskiej hali Orbita - mówi Kazimierz Kimso, szef dolnośląskiej Solidarności. - To święto radosne i radośnie mamy je zamiar spędzić.

WIĘCEJ O KONCERCIE: LEGENDY ROCKA ZAGRAJĄ W HALI ORBITA

Niedzielne uroczystości rozpoczną się mszą św. o godz. 10 w kościele pw. św. Elżbiety. Potem będzie mniej oficjalnie - zaplanowano m.in. kolorową paradę młodzieży. Obok, na Rynku, podczas Radosnej Parady Niepodległościowej widzowie będą podziwiać motocyklistów z klubu Harley Davidson oraz volkswageny garbusy.

WIĘCEJ INFORMACJI O RADOSNEJ PARADZIE NIEPODLEGŁOŚCI TUTAJ

Marszałek Józef Piłsudski pojawi się w niedzielę na rynku w Trzebnicy. Ta inscenizacja zapowiada się nietypowo, bo Piłsudski przyprowadzi m.in. kosyniera, husarza i powstańca listopadowego. Mieszkańcy zobaczą również współczesne widowisko z komandosami w roli głównej.

Co jeszcze dzieje się we Wrocławiu 11 listopada?

O godzinie 19 w Sali Koncertowej Radia Wrocław koncert zagra Ewa Bem. Również o 19, ale w Hali Ludowej Filharmonia Dowcipu. Wcześniej, o godzinie 14, na torze wyścigów konnych na Partynicach odbędzie się Bieg Myśliwski św. Huberta.

Jeszcze więcej pomysłów na spędzenie niedzieli znajdziesz w naszym KALENDARZU IMPREZ

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!