Wybierz region

Wybierz miasto

  Zamawiał viagrę, dostał miętowe... cukierki

  Autor: Ewa Szczecińska

  2000-05-23, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  (LEGNICA) Brak wolnego aresztanckiego konwoju sprawił, że nie dowieziono na rozprawę w legnickim sądzie Jacka H. oskarżonego o oszustwo na szkodę mężczyzny, który ratunku dla swojej męskości poszukiwał w błękitnych ...

  (LEGNICA) Brak wolnego aresztanckiego konwoju sprawił, że nie dowieziono na rozprawę w legnickim sądzie Jacka H. oskarżonego o oszustwo na szkodę mężczyzny, który ratunku dla swojej męskości poszukiwał w błękitnych tabletkach viagry. Na pierwszą rozprawę trzeba będzie poczekać do 31 maja.
  Historia miała swój początek w październiku ubiegłego roku, kiedy to Marian W. przeczytał w dolnośląskiej "Autogiełdzie" interesujące go ogłoszenie. Chciał kupić viagrę.
  Sprzedający Jacek H. jasno postawił warunki cenowe - 1szt. viagry 50 zł. Pan Marian umówił się na zakup pięciu sztuk tabletek, co w prostym rachunku oznaczało, że oskarżony miał na nich zarobić 250 zł.
  Bardzo się zdziwił pan Marian, kiedy po otwarciu paczki zamiast niebieskich tabletek znalazł białe, jajowate, w ogóle nie przypominające viagry, kapsułki o miętowym zapachu. Można sobie także wyobrazić złość poszkodowanego, kiedy okazało, że Jacek H. przesłał mu... pięć cukierków tic-tac.
  Prywatne "śledztwo" dowodziło tylko tego, że pan Marian nie jest jedyną osobą oszukaną przez Jacka H. (w tej i innych sprawach). Jak się okazało oskarżony lubił "kręcić" pieniądze na boku.
  Kiedy Marian W. już wiedział, że sam od oszusta pieniędzy nie odzyska nie pozostało mu nic innego, jak zgłoszenie się na policję. Przecież został oszukany, stracił prawie 300 złotych (30 zł zapłacił za przesyłkę na poczcie), nie mówiąc o stratach... moralnych.

  Sonda

  Trwają tegoroczne egzaminy dojrzałości. A jak Ty wspominasz swoją maturę?

  • nie byłoby źle, gdyby nie to, że wszyscy dopytywali czy się uczę i niepotrzebnie mnie stresowali (38%)
  • moja matura to najłatwiejszy sprawdzian, jaki miałem w życiu (33%)
  • nie zdawałem matury (16%)
  • to był horror, zadania były trudne i nieadekwatne do tego, co robiliśmy na lekcjach (14%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.