Wybierz region

Wybierz miasto

  Nadchodzi "Fali zbrodni"

  Autor: (JS)

  2004-04-30, Aktualizacja: 2004-12-18 14:49 źródło: Polska Gazeta Wrocławska

  W połowie czerwca rozpoczną się we Wrocławiu zdjęcia do drugiej serii kryminału "Fala zbrodni". Nakręconych zostanie 14 nowych odcinków. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku telewidzowie zobaczą jakie sprawy rozwiązuje ...

  W połowie czerwca rozpoczną się we Wrocławiu zdjęcia do drugiej serii kryminału "Fala zbrodni". Nakręconych zostanie 14 nowych odcinków. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku telewidzowie zobaczą jakie sprawy rozwiązuje pierwsza w naszym kraju jednostka specjalna do walki ze zorganizowanymi grupami przestępczymi. Przypomnijmy, że w skład tej grupy wchodzi siedmioro wyszkolonych policjantów. Są wyspecjalizowani do zadań antyterrorystycznych, wyposażeni w najnowszą broń. To eksperci w swoich dziedzinach m.in: przesłuchań, psychologii, metod działania.

  W ostatnim odcinku pierwszej serii antyterroryści zatrzymali szefa rosyjskiej mafii (w tej roli wystąpił Aleksander Domogarow). W trakcie próby jego odbicia zginą jeden z głównych bohaterów, członek grupy policyjnej - Szajba (w tej roli Przemysław Sadowski).

  - W zespole pojawi się nowy policjant. Na razie nie wiem, który aktor zagra tą rolę. Piszemy scenariusz i rozmawiamy z aktorami - powiedział nam Krzysztof Lang, reżyser filmu (nagrał m.in serial "Bao-bab, czyli zielono mi").

  W rolach głównych "Fali zbrodni" występują: Dorota Kamińska, Mirosław Baka, Agnieszka Wagner, Mariusz Jakus, Agnieszka Dygant, Radosław Pazura, Edward Żentara.

  Sonda

  Trwają tegoroczne egzaminy dojrzałości. A jak Ty wspominasz swoją maturę?

  • nie byłoby źle, gdyby nie to, że wszyscy dopytywali czy się uczę i niepotrzebnie mnie stresowali (38%)
  • moja matura to najłatwiejszy sprawdzian, jaki miałem w życiu (33%)
  • nie zdawałem matury (16%)
  • to był horror, zadania były trudne i nieadekwatne do tego, co robiliśmy na lekcjach (14%)