Wybierz region

Wybierz miasto

  Frywolna defensywa

  Autor: Andrzej Lewandowski

  2000-05-22, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  (WROCŁAW) Piłkarze Śląska Wrocław dzięki zwycięstwu 7:2 nad Stalą Stalowa Wola i remisom GKS-u Katowice oraz Górnika Łęczna, zmniejszyli stratę do katowiczan do 1 punktu oraz uzyskali przewagę 2 punktów nad Górnikiem.

  (WROCŁAW) Piłkarze Śląska Wrocław dzięki zwycięstwu 7:2 nad Stalą Stalowa Wola i remisom GKS-u Katowice oraz Górnika Łęczna, zmniejszyli stratę do katowiczan do 1 punktu oraz uzyskali przewagę 2 punktów nad Górnikiem.

  Ostre strzelanie urządzili sobie w meczu ze Stalą Stalowa Wola piłkarze Śląska Wrocław. Wrocławski zespół grał swobodnie łatwo przeprowadzając groźne ataki na bramkę Stali. Czasami nawet ta gra była zbyt swobodna, bowiem Stal przeprowadzała groźne kontrataki i zdobyła dwa gole.(WROCŁAW) Piłkarze Śląska Wrocław dzięki zwycięstwu 7:2 nad Stalą Stalowa Wola i remisom GKS-u Katowice oraz Górnika Łęczna, zmniejszyli stratę do katowiczan do 1 punktu oraz uzyskali przewagę 2 punktów nad Górnikiem.

  Znów dwa gole dla wrocławskiego zespołu strzelił Remigiusz Jezierski. - Mam zamiar na tym nie poprzestawać. Liczę, na dalsze gole w końcówce sezonu, gdyż moja forma systematycznie rośnie. Zszedłem z boiska po zdobyciu drugiego gola, gdyż poczułem ból w nodze przy wykroku, a nie chciałem ryzykować kontuzji przed środowym spotkaniem z Odrą Szczecin - stwierdził Jezierski. Znów gola z rzutu karnego zdobył Piotr Jawny, choć kibice domagali się by jedenastkę wykonywał Tomasz Gruszka. Jawny nawet obejrzał się czy Gruszka nie biegnie w jego stronę, a następnie ustawił piłkę na 11 metrze i zdobył gola. - Obejrzałem się za siebie, czy Tomek nie biegnie by strzelać karnego. Jednak chyba dobrze się stało, że strzelałem go właśnie ja. Po obronionej przez bramkarza z Myszkowa jedenastce w moim wykonaniu, bardzo potrzebowałem tego celnego trafienia.

  Sonda

  Trwają tegoroczne egzaminy dojrzałości. A jak Ty wspominasz swoją maturę?

  • nie byłoby źle, gdyby nie to, że wszyscy dopytywali czy się uczę i niepotrzebnie mnie stresowali (38%)
  • moja matura to najłatwiejszy sprawdzian, jaki miałem w życiu (33%)
  • nie zdawałem matury (16%)
  • to był horror, zadania były trudne i nieadekwatne do tego, co robiliśmy na lekcjach (14%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.